Jalupro

Jalupro to linia preparatów powstałych dzięki wieloletnim badaniom biotechnologicznym prowadzonym przez szwajcarską firmę Professional Derma. Ich opatentowana formuła oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie aminokwasów, dzięki czemu komórkom skóry dostarczane są dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Preparat Jalupro HMW hamuje degradację kolagenu stymulując jednocześnie neokolagenogenezę i biorąc udział w produkcji czynników wzrostu. Preparat Jalupro zawiera dwie ampułki, z których każda zawiera 100 mg aminokwasów (glicyna, prolina, leucyna, lizyna) oraz dwie fiolki, z których każda zawiera 30 mg kwasu. Łącznie jedno opakowanie to 6 ml preparatu do wykonania zabiegu.

Preparat Jalupro HMW to 2,5 ml preparatu wysokocząsteczkowego kwasu i aminokwasów przeznaczony do zabiegów biorewitalizacji skóry, szczególnie w dolnych częściach twarzy.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Jalupro® 2x3 ml

Preparat do mezoterapii z kwasem hialuronowym i kompleksem aminokwasowym przeznaczony do szybkiej i efektywnej regeneracji skóry, stosowany również jako uzupełnienie terapii inwazyjnych.

Cena 234,00 zł
  • Wyprzedaż!

Jalupro® HMW 1x2,5 ml

Biorewitalizator w formie żelu do iniekcji na bazie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, przeznaczony do terapii głębokich zmarszczek i defektów skórnych.

Cena 223,00 zł

Jalupro® Super Hydro 2,5ml

Zaawansowana biorewitalizacja; kombinacja 7 aminokwasów, 3 peptydów oraz 3,2% kwasu hialuronowego w dwóch wielkościach cząsteczkowych (HMW i LMW HA). Ochrona i rewitalizacja macierzy zewnątrzkomórkowej; stymulacja fibroblastrów.

Cena 319,00 zł