Marki

Linie produktowe w ofercie preparatów medycyny estetycznej

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-12 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Sunekos 1200

Nowoczesny preparat do mezoterapii; opatentowany innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej - połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Preparat przeznaczony dla pacjentów z wyraźnymi oznakami starzenia oraz do terapii łączonych.

Cena 378,00 zł

PRX T33 1x4ml

Preparat do biorewitalizacji skóry aplikowany metodą nieinwazyjną - bezigłową. Skuteczny w ujędrnianiu, likwidowaniu niewielkich defektów skórnych, opóźnia efekty starzenia. Aktywny skład: 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenek wodoru).

Cena 149,00 zł

Dermaheal HSR (10x5ml)

Przeciwzmarszczkowy preparat do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, regeneracji i głębokiego nawilżenia. Obecny w preparacie kwas hialuronowy w stężeniu 1% nawilża skórę i widocznie zmniejsza pory.

Cena 430,00 zł

Jalupro® 2x3 ml

Preparat do mezoterapii z kwasem hialuronowym i kompleksem aminokwasowym przeznaczony do szybkiej i efektywnej regeneracji skóry, stosowany również jako uzupełnienie terapii inwazyjnych.

Cena 255,00 zł

WOW Mask Institute Hyalual® 5szt.

Hydrożelowa, peptydowa maseczka na bazie matrycy kolagenowej, wzbogacona peptydami i roślinnymi wyciągami komórkowymi. Maska stosowana do ekspresowych zabiegów, zapewnia natychmiastową regenerację skóry. Przeznaczona do systematycznego stosowania w domu oraz jako uzupełnienie terapii po zabiegach...

Cena 180,00 zł

Profhilo® H+L 1x2ml

Unikalny preparat do bioremodelingu przeznaczony do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Zastosowanie Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu aż 64mg gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie i neutralizuje zwiotczenie skóry z...

Cena 477,00 zł

Saypha® Filler 1x1 ml

Delikatny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dedykowany do korekcji umiarkowanych i znacznych zmarszczek. Następca Princess Filler.

Cena 230,00 zł

Electri 0.55% - 1.5ml

Innowacyjny preparat do mezoterapii zawierający bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy. Redermalizacja – innowacja w terapii przeciwstarzeniowej. Profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg z użyciem preparatu może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Cena 219,00 zł

Xela Rederm® 1.1% -1 ml

Innowacyjny preparat do mezoterapii zawierający bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy. Redermalizacja – innowacja w terapii przeciwstarzeniowej.

Cena 200,00 zł

Radiesse® 1x1,5 ml

Wypełniacz nowej generacji z gamy tzw.induktorów tkankowych. Odbudowuje strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Cena 495,00 zł

Revofil® Plus 1x1ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego (23mg/ml) z peptydowym kompleksem biomimetycznym. Dedykowany wypełnianiu średnio głębokich i głębokich zmarszczek. Może być stosowany do powiększania ust.

Cena 235,00 zł

Aquashine BR 1x2ml

Preparat do głębokiej mezoterapii z aktywnym kompleksem peptydowym, rozjaśniający skórę, zapobiegający powstawaniu przebarwień oraz rozświetlający, poprawiający elastyczność skóry.

Cena 178,00 zł