Electri 0,55% - 1,5ml, Mezoterapia, Hyalual, mesotherapy
  • Electri 0,55% - 1,5ml, Mezoterapia, Hyalual, mesotherapy

Electri 0.55% - 1.5ml

197,00 zł
Cena brutto

Innowacyjny preparat do mezoterapii zawierający bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy. Redermalizacja – innowacja w terapii przeciwstarzeniowej. Profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg z użyciem preparatu może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Ilość
Uwaga! Czas wysyłki tego Produktu jest wydłużony do 7 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Electri 0,55% 1x1,5 ml


Redermalizacja to doskonała metoda korekcji i profilaktyki zmian związanych skórnych związanych z wiekiem. Pozwala na przywrócenie struktury i jakości skóry, poprawiając zarazem takie cechy morfologiczne i funkcjonalne jak: sprężystość, elastyczność i stopień nawodnienia. Zabiegi redermalizacji hamują procesy starzenia skóry nie tylko poprzez jej odpowiednie nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy regulujące produkcję energii w komórkach skóry. Połączenie kwasu bursztynowego z kwasem hialuronowym silniej pobudza wzrost ilości fibroblastów, syntezę kolagenu oraz aminokwasów w porównaniu z jednoskładnikową substancją kwasu hialuronowego.


WSKAZANIA:

  • ♦ Odwodnienie skóry
  • ♦ Zaburzenia naczyniowego mikrokrążenia skóry właściwej
  • ♦ Pogorszenie napięcia skóry
  • ♦ Nierówny koloryt
  • ♦ Utrata blasku i zdrowego kolorytu
  • ♦ Drobne zmarszczki
  • ♦ Przebarwienia


OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 szklana strzykawka z 1,5 ml preparatu, 2 igły 30G 13 mm.


SKŁAD:

♦ Stężenie bursztynianu: 0,55% (8,25 mg/ml)
♦ Stężenie kwasu hialuronowego: 1,6%
   (24 mg/ml)PRZEBIEG TERAPII:

Zapewnia szybki efekt; w ramach jednego zabiegu rozwiązuje główne problemy dotyczące pierwszych oznak zmian skórnych związanych z wiekiem bez długiego okresu regeneracji.

.

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Electri

Hyalual
ID_1112
2019-02-20