Apriline® Hydrogel Maska 1 dawka/aplikacja
  • Apriline® Hydrogel Maska 1 dawka/aplikacja

Apriline® Hydrogel Maska 1 dawka/aplikacja

61,92 zł
Cena brutto

zapewnia szybkie efekty gojenia; jest idealna do stosowania po zabiegach iniekcji, laserowych, peelingach i innych procedurach estetycznych.

Ilość
Uwaga! Czas wysyłki tego Produktu jest wydłużony do 7 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Maska Apriline® HydroGel zapewnia szybkie efekty gojenia; jest idealna do stosowania po zabiegach iniekcji, laserowych, peelingach i innych procedurach estetycznych.

Produkt o działaniu przeciwstarzeniowym pomaga skórze odzyskać zdrowie po zabiegu.
Regulacyjny peptyd - neoendorfina oraz ekstrakty z jagód acai i storczyków powodują:

  • ♦ Przyspieszone gojenie po zabiegach laserowych, peelingach, zastrzykach
  • ♦ Zmniejszenie zaczerwienienia i obrzęku
  • ♦ Redukują ból
  • ♦ Dostarczają skórze nawilżenia i składników odżywczych
  • ♦ Redukują zmarszczki i zmarszczki
  • ♦ Eliminują zmęczenie skóry


KLUCZOWE SKŁADNIKI AKTYWNE:

NEOENDORPHINA - peptyd regulatorowy należący do grupy endogennych peptydów opioidowych. Jest to chemiczna replikacja peptydu, który jest syntetyzowany w ludzkim ciele. Został pierwotnie opracowany w celu leczenia oparzeń skóry. Neoendorfina może łączyć się bezpośrednio z receptorem opioidowym kappa (KOL) na błonie komórkowej komórek skóry, powodując szereg pozytywnych zdarzeń biologicznych.
JAGODY ACAI - pochodzą z owoców palmy Euterpe Oleaceae, która rośnie w południowoamerykańskich regionach i jest znana jako "super jagoda" ze względu na jej silne właściwości przeciwutleniające. Jagody Acai są bogate w flawonoidy, niezbędne kwasy tłuszczowe, phystosterole i aminokwasy.
WYCIĄG Z DZIKIEJ ORCHIDEI - pochodzi z gatunku storczyka Neofinetia falcata.
PRZECIWUTLENIACZE - silna mieszanka ekstraktów roślinnych.
ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE MEDYCZNEJ:

Zastosowanie maski hydrożelowej APRILINE® jako ostatniego kroku w każdym zabiegu zmniejsza zaczerwienienia i dyskomfort oraz hiperemię, chłodzi i koi skórę.

Do stosowania w domu:
Zdecydowanie zaleca się, aby pacjenci stosowali maskę hydrożelową w domu w ramach opieki pooperacyjnej. Jest to szczególnie korzystne dla procesu gojenia po zabiegach laserowych (Fraxel i CO2), TCA, Jessner i peelingach kwasu retinowego, a także wielu innych zabiegach, po których skóra wymaga specjalnej opieki. Zastosowanie maski hydrożelowej znacznie przyspiesza i intensyfikuje gojenie się skóry.

Hydrożelowa maska ​​Apriline doskonale nadaje się również do domowego zabiegu przeciwzmarszczkowego, aby utrzymać zdrowie skóry pomiędzy zabiegami lub jako szybki sposób na poprawę kondycji skóry na specjalne okazje. Przy regularnym stosowaniu właściwości nawilżające i odmładzające maski skutecznie i konsekwentnie zwalczają zmarszczki, przebarwienia i odwodnienie.


OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 dawkę/aplikację.
Produkt oryginalny bez oryginalnego opakowania zewnętrznego (pudełka).

Zobacz więcej w kategorii Apriline
ID_1130
2019-02-20