Sunekos 1200, 2 fiolki, Mezoterapia, biogeneza, biostymulacja tkankowa
 • Sunekos 1200, 2 fiolki, Mezoterapia, biogeneza, biostymulacja tkankowa

Sunekos 1200

388,00 zł
Cena brutto

Nowoczesny preparat do mezoterapii; opatentowany innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej - połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Preparat przeznaczony dla pacjentów z wyraźnymi oznakami starzenia oraz do terapii łączonych.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

 • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
 • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Sunekos® 1200


W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Sunekos 1200 stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym, co gwarantuje Sunekos. Potrzebne do syntezy kolagenu aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Siła Sunekos tkwi zatem w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów tego typu.

Sunekos 1200 to wyrób medyczny klasy III, wyprodukowany przez włoską firmę farmaceutyczną, a jego działanie poparte jest badaniami klinicznymi. Połączenie opatentowanej sekwencji ściśle wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym sześciu aminokwasów (numer patentu PCT/IB2015) w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Zawarty w Sunekos 1200 kwas hialuronowy o masie 1200 kDa ma silne działanie pobudzające.

Sunekos 1200 zawiera kwas hialuronowy o większej masie cząsteczkowej, zapewnia silniejszy efekt. Jest odpowiedni przy zwalczaniu głębokich zmarszczeń i większych uszkodzeń skóry.

Sunekos to produkt niezmiernie łatwy w użyciu. Może być podawany techniką mikrobolusa, techniką płynu śródmiąższowego, a także kaniulą.

Każde opakowanie zawiera 2 ampułki – jedną kwasem hialuronowym i jedną z aminokwasami. Aby produkt był gotowy do podania pacjentowi, wystarczy je ze sobą zmieszać.


WSKAZANIA:

 • ♦ działanie przeciwstarzeniowe
 • ♦ poprawa tekstury i elastyczności skóry
 • ♦ redukcja płytkich zmarszczek i linii mimicznej
 • ♦ głębokie nawilżenie skóry
 • ♦ przywracanie promiennego wyglądu i wygładzenie skóry


ZASTOSOWANIE

 • ♦ twarz, w tym powieki (jedyny zarejestrowany w mezoterapii preparat na skórę powiek)
 • ♦ szyja
 • ♦ dekolt
 • ♦ ramiona
 • ♦ wewnętrzna powierzchnia ud

OKRES UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

W celu uzyskania pełnego i trwałego efektu, utrzymującego się nawet 6-12 miesięcy należy przeprowadzić 4 sesje  - pierwsza sesja z użyciem Sunekos 1200, kolejne z użyciem Sunekos 200.


SKŁAD:

 • ♦ nieusieciowany kwas hialuronowy o masie cząsteczki 1200kDa
 • ♦Aminokwasy: Glicyna; Prolina; Hydroksyprolina; Hydroksylizyna; Walina; Lizyna
OPAKOWANIE ZAWIERA

2 ampułki – jedna kwasem hialuronowym i jedna  z aminokwasami. Aby produkt był gotowy do podania pacjentowi, wystarczy je ze sobą zmieszać

Terapie łączone:

Dla uzyskania najlepszych efektów istnieje możliwość łączenia terapii preparatami Sunekos® z atelokolagenem LINERASE, który jest kolagenem typu I do podania śródskórnego. Jest to biozgodny preparat regenerujący, który zwiększa liczbę fibroblastów odpowiadających za produkcję własnego kolagenu typu III. Najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest więc uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie skutków jego ubytku. W połączeniu z linią Sunekos® tworzy kompatybilną terapię bioregeneracji skóry, działając zarówno na syntezę kolagenu jak i elastyny. Istnieje możliwość podania obu preparatów w trakcie jednego zabiegu.


Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Sunekos

ID_1225
2019-09-02