• Nowy

Linerase zestaw zabiegowy

356,00 zł
Cena brutto

3 etapy terapii atelokolagenowej Linerase: 1. Peel off mask - oczyszczenie, wygładzenie, przygotowanie do wprowadzenia składników aktywnych, 2. preparat atelokolagenowy do iniekcji Linerase - zabieg właściwy, 3. Restoring mask - krem przyspieszający gojenie, nawilżający i regenerujący skórę po iniekcji.

Ilość
Towar w magazynie. Wysy³ka w ci¹gu 2 dni roboczych.

 • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
 • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Linerase 5ml+Peel off mask 10 ml+ Restoring mask 5ml


Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy CE 0373. Wyniki badań zgodnie z przyznanym certyfikatem ISO 10993-10 wykazały, że nie podrażnia skóry nie wywołuje reakcji alergicznej i nie jest cytotoksyczny.

Zestaw produktów do wykonania pełnego protokołu zabiegowego Linerase:
1. I ETAP - maska na bazie retinolu modulującego wytwarzanie keratynocytów, antyoksydacyjnego działania witaminy C, uwalniających czynniki wzrostu polipeptydów, zwiększających biodostępność substancji czynnych kwasu glikolowego i cytrynowego, rezorcyny działającej keratolitycznie, jak również kolagenu oraz kwasu hialuronowego) Dzięki tak bogatej kompozycji składników Peel Off pozwala na oczyszczenie skóry i usunięcie zrogowaciałego naskórka, zmiękcza, nawilża i nieprawdopodobnie wygładza skórę zwiększając biodostępność substancji aktywnych oraz penetrację i działanie kluczowego tj. II etapu terapii LINERASE, czyli iniekcji. Po zastosowaniu maski Peel Off skóra staje się aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku. LINERASE Peel Off wzbogaca terapię i działa na płytsze warstwy skóry. Jest to bioregeneracja na poziomie naskórkowym.

2.II ETAP - zabieg właściwy i najistotniejszy, czyli aplikacja poprzez iniekcje atelokolagenu LINERASE.

3. III Etap -  krem, który nakłada się na skórę po iniekcji Linerase. Lekarz wykonuje na jego bazie delikatny masaż, podczas którego maseczka w formie kremu wchłania się całkowicie. Maska Restoring Linerase koi, przyspiesza gojenie, uszczelnia naczynia, regeneruje i nawilża skórę po iniekcji. W składzie preparatu znajduje się kwas hialuronowy, cynk, wyciąg z aloesu, nagietka, rumianku oraz oczaru wirgilijskiego.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przypomina klasyczną mezoterapię. Preparat jest podawany metodą iniekcji, nieco głębiej, niż w przypadku większości mezoterapii, przy mniejszej ilości nakłóć, co dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu po zabiegu.

Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Kolagen zawarty w preparacie Linerase to inny typ kolagenu, niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia.

Preparat podajemy śródskórnie za pomocą standardowych metod wykorzystując igły o odpowiednim rozmiarze od 30G 4 mm.

Preparat Linerase charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel.
Aby zapewnić doskonałą szczelność i zapobiec wyciekom podczas podania, upewnić się, że igła jest prawidłowo zamocowana do strzykawki.

Po wykonaniu zabiegu, ważne jest, aby wykonać masaż w miejscu podania preparatu.

Nie zaleca się łączyć zabiegu Linerase w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując min. 14-dniowy odstęp.

Sposób aplikacji:

Preparat podajemy śródskórnie za pomocą standardowych metod wykorzystując igły o odpowiednim rozmiarze od 30G 4 mm.

 • Grzbietowa powierzchnia rąk: 0,1 ml, co 2-­‐3 cm
 • Szyja i dekolt : 0,1 ml, co 2-­‐3 cm,
 • Okolice czerwieni wargowej: 0,1 ml, co 1-­‐2 cm,
 • Twarz (okolice kości jarzmowych, linii żuchwy) 0,1 ml, co 2-­‐3 cm.

Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz powinien przygotować zawiesinę, którą należy zużyć podczas jednej sesji zabiegowej. LINERASE jest bardzo wydajny -  jedna ampułka pozwala wykonać zabieg na czterech okolicach ciała: twarzy, szyi, dekolcie oraz powierzchni grzbietowej dłoni.

Do preparatu właściwego Linerase 100 mg maska przedzabiegowa peel off 10 ml i maska pozabiegowa Restoring mask 5ml GRATIS!


WSKAZANIA

 • ♦ poprawa jędrności skóry
 • ♦ usunięcie drobnych zmarszczek, zmarszczek palacza
 • ♦ blizny zanikowe i potrądzikowe
 • ♦ rozstępy, również „stare”
 • ♦ odmładzanie okolic trudnych: oczu, ust, dłoni, szyi
 • ♦ leczenie skóry wiotkiej, cienkiej, dotkniętej fotostarzeniem
 • ♦ redukcja rozciągniętej skóry brzucha (po ciąży, porodzie)
 • ♦ ujędrnianie ramion, udZASTOSOWANIE:

 • ♦ twarz, okolice oczu, ust
 • ♦ dekolt
 • ♦ szyja
 • ♦ grzbiety dłoni
 • ♦ ramiona
 • ♦ brzuch
 • ♦ wewnętrzna strona ud

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Efekt zabiegu niwelowania widoczności zmarszczek i poprawy jędrności skóry utrzymuje się od roku do dwóch lat. Efekt usuwania widoczności blizn jest trwały.

Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii.

OPAKOWANIE ZAWIERA

1. szklana fiolka 100 mg, w postaci sterylnej, apirogennej, zawierająca proszek z unikatowym kolagenem (atelokolagenem) typu I.
Średnio jedno wkłucie to 0,1 ml zawiesiny.,1 fiolka średnio wystarcza na ok. 50 wkłuć.

2. Peel off mask - saszetka 10 ml
3. Restoring mask - saszetka 5 mlUwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Linerase

ID_1226
2019-09-02