• Obniżka
PRX T33 1x4ml, peeling medyczny
  • PRX T33 1x4ml, peeling medyczny
  • PRX T33 1x4ml, peeling medyczny

PRX T33 5x4ml

963,00 zł
899,00 zł Zniżka 64,00 zł
Cena brutto

Preparat do biorewitalizacji skóry aplikowany metodą nieinwazyjną - bezigłową. Skuteczny w ujędrnianiu, likwidowaniu niewielkich defektów skórnych, opóźnia efekty starzenia. Aktywny skład: 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenek wodoru).

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

PRX® T33 5x4ml


PRX-T33 jest rodzajem peelingu medycznego, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). Jest to bezinwazyjna metoda biorewitalizacji skóry, która została stworzona przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich badaniach klinicznych.

Produkt w postaci żelu nakłada się na skórę, wmasowując kilka warstw jedna po drugiej. Na koniec zabiegu skórę zmywa się wodą. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta. Podczas zabiegu ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, a skóra po zabiegu nie złuszcza się.

Bezpośrednim efektem zabiegu PRX-T 33 jest bardzo widoczne mocne nawilżenie i napięcie skóry. Zabieg widocznie poprawia stan bardzo wiotkiej skóry oraz redukuje płytkie przebarwienia w obrębie twarzy i ciała. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na jeszcze świeże (czerwone) rozstępy.

Zabieg z użyciem PRX T33 można łączyć z innymi procedurami medycyny estetycznej, takimi jak: mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, nici biorewitalizujące czy laserowe odmładzanie. Przy łączeniu z zabiegiem osoczem zabieg z użyciem PRX T33 należy wykonać na 6-8h wcześniej. Przy wypełnianiu zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego preparat stosuje się po tym zabiegu.

Prosty i krótki do protokół zabiegowy.

Uwaga: Produkt do przechowywania w lodówce.


WSKAZANIA:

  • Utrata napięcia skóry twarzy i ciał
  • Utrata świetlistości skóry ("skóra palacza”)
  • Skóra z cechami fotostarzenia
  • Blizny zanikowe w tym potrądzikowe
  • Czerwone rozstępy
  • Wspomagająco w leczeniu melasmy i łysienia

ZASTOSOWANIE:

5-12 lat - blizny (ospa wietrzna, liszajec)

25-35 lat – melasma, rozstępy

35-45 lat - biorewitalizacja twarzy, biorewitaliazcja ciała, profilaktyka procesu starzenia się skóry, zwiotczenie skóry biustu

45 lat + - korekcja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu


PROTOKÓŁ ZABIEGOWY:

Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępie 15 dniSKŁAD:

33% kwas trójchlorooctowy (TCA) - stymuluje czynniki wzrostu fibroplastów
5% kwas kojowy

H2O2 – woda utleniona w bardzo niskim stężeniu


OPAKOWANIE ZAWIERA:

5 fiolek z 4ml preparatu każda.___________________________________________________________

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii PRX T33
ID_1221
2019-07-02