Nithya S-line Stimulate 5ml

Nithya S-line Stimulate 5ml

155,00 zł
Brutto

Nithya S-line Stimulate zwiększa jędrność i elastyczność skóry, redukuje zmarszczki, rozstępy i blizny, utrzymuje prawidłowe nawilżenie. Tetrapeptyd-2 wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

Nithya S-line Stimulate 5ml
Produkty Nithya to mezokoktajle wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji tkanek, stymulacji produkcji kolagenu oraz poprawy struktury i elastyczności skóry.
Nowa linia Nithya S, w skład której wchodzą trzy produkty - Stimulate, Smooth i Shield - łączy nowe formuły z wykorzystaniem zaawansowanych składników takich jak argirelina (alternatywa dla toksyny botulinowej (BoNT)), wraz z silnymi, wielodziałającymi składnikami naturalnymi, takimi jak Tetrapeptyd-2, kwas bursztynowy i kwas hialuronowy.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi efektów regenerujących, odbudowujących i odmładzających, linia S działa holistycznie, wygładzając, stymulując i wzmacniając skórę.
Linia Nithya S została opracowana z myślą o bezpieczeństwie. Jest produkowana zgodnie z normą ISO 13485 dla urządzeń medycznych oraz ISO 22716 Good Manufacturing Practice (GMP) dla kosmetyków.
Nithya Stimulate. Zawiera tetrapeptyd-2 (stymuluje kolagen, elastynę i proteiny; zwiększa jędrność i elastyczność skóry), hydrolizowany kolagen (poprawia strukturę skóry poprzez uzupełnienie niedoborów białek strukturalnych i zwiększenie nawilżenia; pomaga redukować zmarszczki, rozstępy i blizny) i hialuronian sodu. Hialuronianu sodu, działa nawilżająco i stymuluje jędrność i elastyczność skóry.
Zabiegi z wykorzystaniem Nithya Stimulate można wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, ale także w miejscach, gdzie występują rozstępy czy blizny. Zaleca się wykonanie serii zabiegów (4-6) co 7/14. Według deklaracji producenta, przeprowadzona seria zabiegów z wykorzystaniem produktu Stimulate powoduje redukuję zmarszczek, blizn czy rozstępów, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry oraz jej właściwe nawilżenie.

OBSZARY PODANIA:
czoło
okolica oczu
policzki
broda
szyja
dekolt dłonie
SKŁAD:
  • Tetrapeptyd-2, hialuronian sodu, hydrolizowany kolagen
OPAKOWANIE ZAWIERA: 1 ampułkę o pojemności 5 ml

Producent zaleca stosowanie go w formie mezoterapii (można również stosować derma roller lub derma pen) jako zabieg spa z 4 do 6 zabiegami w odstępie od 7 do 14 dni.
Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Specyficzne kody

Nithya S-line Stimulate 5ml

155,00 zł