• Nowy
Nithya S-line Smooth 5ml Venome
  • Nowy

Nithya S-line Smooth 5ml

160,00 zł
Brutto

Nithya S-line Smooth - naturalne i długotrwałe napięcie i wygładzenie skóry. Dzięki Nithya Smooth skóra jest ukojona i napięta. Unikalna formuła ze skutecznym acetyloheksapeptydem-8 (Argireline) pomaga zredukować zmarszczki i linie mimiczne oraz złagodzić napięcie skóry. Długotrwale Nithya Smooth zapobiega również powstawaniu zmarszczek i nieestetycznych linii dzięki skutecznemu składnikowi aktywnemu acetyloheksapeptydowi-8, skóra wygląda na wypoczętą i gładką.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

Nithya S-line Smooth 5ml
Produkty Nithya to mezokoktajle wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji tkanek, stymulacji produkcji kolagenu oraz poprawy struktury i elastyczności skóry.
Nowa linia Nithya S, w skład której wchodzą trzy produkty - Stimulate, Smooth i Shield - łączy nowe formuły z wykorzystaniem zaawansowanych składników takich jak argirelina (alternatywa dla toksyny botulinowej (BoNT)), wraz z silnymi, wielodziałającymi składnikami naturalnymi, takimi jak Tetrapeptyd-2, kwas bursztynowy i kwas hialuronowy.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi efektów regenerujących, odbudowujących i odmładzających, linia S działa holistycznie, wygładzając, stymulując i wzmacniając skórę.
Linia Nithya S została opracowana z myślą o bezpieczeństwie. Jest produkowana zgodnie z normą ISO 13485 dla urządzeń medycznych oraz ISO 22716 Good Manufacturing Practice (GMP) dla kosmetyków.
Nithya Smooth. Podczas starzenia macierz skóry ulega dezorganizacji: redukcja kolagenu i degradacja elastyny ​​prowadzą do utraty elastyczności skóry. Argirelina zmniejsza skurcz mięśni poprzez hamowanie uwalniania acetylocholiny w synapsie, promując rozluźnienie skóry, aby zapobiec tworzeniu się linii i zmarszczek. Acetyl Hexapeptide-8 to wyjątkowy peptyd: łańcuch sześciu aminokwasów, który redukuje istniejące zmarszczki mimiczne. Dodatkowo stymulowana jest produkcja kolagenu. Skóra pozostaje gładka i pozbawiona zmarszczek, a poziom nawilżenia ulega poprawie.



Producent zaleca stosowanie go w formie mezoterapii (można również stosować derma roller lub derma pen) jako zabieg spa z 4 do 6 zabiegami w odstępie od 7 do 14 dni.


OPAKOWANIE ZAWIERA: 1 ampułkę o pojemności 5 ml

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Specyficzne kody

Nithya S-line Smooth 5ml

160,00 zł

Zobacz także