Stylage L Lidocaine BISOFT 1x1ml blister ważność 11.2023

Nowy
Previous
Next

Stylage L Lidocaine BISOFT 1x1ml blister ważność 11.2023

Kategoria Strona główna

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Produkt z lidokainą. Innowacyjna i opatentowana technologia strzykawek Stylage Bi-SOFT® pozwala na większą precyzję, wygodę i maksymalną kontrolę podczas iniekcji.

239,00 zł
Brutto

Ilość:

Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 2000 ZŁ

OPIS PRODUKTU

Stylage® L Lidocaine BISOFT 1x1ml

Stylage® L wstrzykiwany jest w głęboką warstwę skóry właściwej; powoduje zwiększenie objętości tkanek i wypełnienie korygowanej zmarszczki lub defektu skórnego. Preparat ulega z czasem stopniowemu wchłonięciu. Długotrwałość efektu zależy od rodzaju skóry i głębokości iniekcji. Stylage® to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Zawarte w preparatach Stylage przeciwutleniacze (sorbitol i mannitol) opóźniają degenerację kwasu hialuronowego, wydłużając tym samym okres utrzymywania się efektu zabiegu. Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe: modelują, wygładzają, mają działanie przeciwutleniające. Preparat z upływem czasu ulega całkowitemu wchłonięciu. Technologia IPN-Like to unikalna technologia wzajemnie się przenikających sieci polimerowych, która powoduje, że francuskie produkty Stylage mają większą elastyczność i ułatwiają wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Technologia Bi-Soft Nowa, opatentowana strzykawka Bi-SOFT® ma środek ciężkości przesunięty w okolice krawędzi tłoka znajdującej się bliżej ręki lekarza, co pozwala na zdecydowane zwiększenie stabilności strzykawki i doskonałą precyzję podczas wykonywania zabiegu. Ergonomiczna konstrukcja strzykawek Bi-SOFT® została opracowana z myślą o łatwym stosowaniu zarówno przez doświadczonych jak i niedoświadczonych lekarzy. Korpus strzykawki wykonany został z przezroczystego poliwęglanu o medycznej jakości, a miękkie w dotyku elementy to TPE – termoplastyczny elastomer, zapewniający dodatkową przyczepność i brak poślizgu pomiędzy powierzchnią strzykawki a rękawiczkami lekarza. Miejsce na palce odznacza się wklęsłą powierzchnią z uniesionymi krawędziami, co pozwala zapobiec ślizganiu się palców z powierzchni uchwytu, dzięki czemu iniekcja przebiega w sposób pewny i regularny. Powierzchnia tłoka została zwiększona o 80% w porównaniu do tradycyjnej strzykawki, dzięki czemu lekarz może obsługiwać strzykawkę wnętrzem dłoni (nie tylko kciukiem) i ma wrażenie stosowania mniejszej siły podczas nacisku na tłok, co jest szczególne istotne podczas podawania produktów wolumetrycznych o dużej lepkości.

WSKAZANIA:
 • Głębokie i bardzo głębokie zmarszczki
 • Konieczność korekcji owalu twarzy
 • Utrata objętości tkanek - korekcje wolumetryczne
 • Utrata jędrności skóry dłoni
ZASTOSOWANIE:
 • Policzki
 • Owal twarzy
 • Bruzdy nosowo-wargowe
 • Kości policzkowe
 • Linie marionetki
 • Okolica brody
 • Dłonie
PROGRAM TERAPII:

Dla uzyskania optymalnej korekty defektu kosmetycznego należy wykonać jeden do dwóch zabiegów, w zależności od miejsca zabiegu, pacjenta i głębokości iniekcji. Regularne zabiegi uzupełniające pozwolą utrwalić żądany stopień korekcji.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Efekt utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

SKŁAD:
 • Usieciowany kwas hialuronowy 24 mg/g
 • Bufor fosforanowy pH 7,2
 • Antyoksydanty: sorbitol, mannitol
 • Chlorowodorek lidokainy - 0,03%
OPAKOWANIE ZAWIERA:
 • 1 ampułkostrzykawka x 1 ml preparatu.
Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: