MD-Muscle Kolagen (10x2ml)

Nowy
Previous
Next

MD-Muscle Kolagen (10x2ml)

Kategoria Strona główna

Preparat na bazie kolagenu zapewniający wsparcie macierzy tkanki łącznej oraz spowolnienie fizjologicznego procesu starzenia. Stosowany w celu łagodzenia miejscowych dolegliwości bólowych lub bólu związanego z ruchem i wadami postawy.

617,00 zł
Brutto

Ilość:

Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 2000 ZŁ

OPIS PRODUKTU

MD-Muscle Kolagen 10x2ml

jest wyrobem medycznym do leczenia różnych rodzajów bólu. MD-MUSCLE zalecany do stosowania przez wykwalifikowanych pracowników w celu: Ułatwienia rozciągania i funkcjonowania mięśni Ułatwienia utrzymania masy mięśniowej w przypadku wad postawy Zwiększenia zakresu ruchu stawów Złagodzenia miejscowych dolegliwości bólowych lub bólu związanego z ruchem i wadami postawy Wskazania MD-MUSCLE może być stosowany niezależnie lub w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi z tej samej serii, w celu dostosowania leczenia do sytuacji klinicznej. Jeśli konieczne jest wsparcie macierzy tkanki łącznej lub kiedy dąży się do spowolnienia fizjologicznego procesu starzenia, produkt MD-MUSCLE można podawać w skojarzeniu z preparatami MD-MATRIX i MD-TISSUE. Produkt może być również stosowany jako wsparcie mechaniczne w leczeniu następujących chorób: Leczenie bólu: ostrego, podostrego, przewlekłego Leczenie obszaru ciała, gdzie występuje ból rzutowany (w skojarzeniu z preparatem MD-NEURAL) Leczenie punktów spustowych (w skojarzeniu z preparatem MD-NEURAL) Zespół fibromialgii (w skojarzeniu z preparatem MD-NEURAL) Zapalenie skórno-mięśniowe

WSKAZANIA:
 • Ułatwienia rozciągania i funkcjonowania mięśni
 • Ułatwienie utrzymania masy mięśniowej w przypadku wad postawy
 • Zwiększanie zakresu ruchu w stawach
 • łagodzenie bólów stawowych
PROTOKÓŁ ZABIEGOWY:
 • Guna MD-Muscle podaje się metodą iniekcji śródskórnej lub tunelowej.

  Przy pierwszym sposobie igłę wprowadza się na głębokość 1–3 mm i wstrzykuje 0,2–0,3 ml preparatu na punkt wkłucia w leczonym obszarze.

  Przy drugim – igłę wkłuwa się pod skórę na całą długość. Preparat podaje się w trakcie wycofywania strzykawki przy delikatnym poruszaniu igłą w prawo i w lewo pod zmarszczką, 0,3 ml na zmarszczkę.

  Pełen cykl zabiegowy obejmuje dwa zabiegi w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie, a później jeden zabieg w tygodniu do momentu osiągnięcia zadowalających rezultatów (średnio 8–10 sesji).

  Leczenie można kontynuować przez 10 tygodni, wykonując jeden zabieg co tydzień.

  W przypadku przewlekłych zmian sesje kontynuuje się jeden raz w tygodniu przez miesiąc do uzyskania zadowalających rezultatów, a następnie wykonuje jeden zabieg w miesiącu.

SKŁAD:
 • kolagen i substancje pomocnicze (dziurawiec, NaCl, woda do iniekcji)
OPAKOWANIE ZAWIERA: 10 fiolek z 2ml preparatu każda.
Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: