Belotero Lips Contour 1x0,6ml , Wypełniacze, Merz
  • Belotero Lips Contour 1x0,6ml , Wypełniacze, Merz

Belotero® Lips Contour 1x0.6ml

335,61 zł
Cena brutto

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do ujędrniania i wzmocnienia obrysu ust  oraz dodania objętości dla uzyskania wyrazistszego i odmłodzonego wyglądu warg.

Ilość
Uwaga! Czas wysyłki tego Produktu jest wydłużony do 3 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Belotero® Lips Contour 1x0,6ml


  • Merz Aesthetics wprowadził na rynek wyjątkowy „duet” preparatów Belotero® Lips, linię dwóch wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Tak jak pomadka i konturówka działają jak para idelana, technika Lip Lush łączy działanie Belotero® Lips Contour i Belotero® Lips Shape, aby precyzyjniej dopasować efekty zabiegu. Nie oznacza to podwójnego efektu. Oznacza to precyzyjną ingerencję w wymaganych obszarach, takich jak wzmocnienie górnej i / lub dolnej wargi za pomocą Belotero® Lips Shape i zdefiniowanie obrysu wargi za pomocą Belotero® Lips Contour, dzięki czemu efekt będzie w pełni naturalny.
  • Odwołując się do młodszej i szerszej grupy kobiet, nowe preparaty Belotero® Lips zapewniają lekarzom większe możliwości uzyskania pożądanych przez pacjentów efektów estetycznych. Pojedynczy produkt często nie jest na tyle wszechstronny, aby zapewnić naturalny, spersonalizowany efekt. Wraz z wprowadzeniem Belotero® Lips Shape i Contour, Merz oferuje lekarzom unikalne, uzupełniające podejście do poprawiania wyglądu ust. Zaprojektowane, aby uzupełniać się nawzajem, Belotero® Lips Shape powiększa usta i uwydatnia zarówno dolną, jak i górną wargę, natomiast Belotero Lips Contour definiuje kontur warg. Możliwość spersonalizowanej kombinacji dwóch uzupełniających się preparatów zapewnia, że wyniki są bardziej naturalne niż w przypadku użycia uniwersalnego wypełniacza przeznaczonego do korekcji ust.
  • Belotero Lips Contour zawiera środek znieczulający - lidokainę.
  • Asortyment wypełniaczy Belotero® jest produkowany przy użyciu opatentowanej technologii dynamicznego sieciowania (Dynamic Cross-Linking Technology), dzięki której powstaje jednofazowy, spójny, wielozagęszczony żel (Cohesive Polydensified Matrix).


WSKAZANIA:

  • ♦ Zaburzony, nieregularny kontur ust
  • ♦ Delikatnie opadające kąciki ust


ZASTOSOWANIE:

  • ♦ Kontur ust


OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 ampułkostrzykawka x 0,6 ml preparatu, 1igła x 27G ½’’, 1 igła x 30G ½’’ 


CHARAKTERYSTYKA:

stężenie HA: 22,5 mg/ml
lidokaina 0,3%CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

ok 10 miesięcy. Trwałość efektu wypełnienia zależy od stopnia wymaganej korekty oraz stylu życia, wieku i rodzaju skóry.

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Belotero

ID_1117
2019-02-20