Belotero® Lips Shape 1x0.6ml, Wypełniacze, Merz
 • Belotero® Lips Shape 1x0.6ml, Wypełniacze, Merz

Belotero® Lips Shape 1x0.6ml

335,61 zł
Cena brutto

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do nadawania objętości, modelowania, ujędrniania i wzmocnienia ust.

Ilość
Uwaga! Czas wysyłki tego Produktu jest wydłużony do 3 dni roboczych.

 • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
 • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Belotero® Lips Shape 1x0,6ml


 • Merz Aesthetics wprowadził na rynek wyjątkowy „duet” preparatów Belotero® Lips, linię dwóch wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Tak jak pomadka i konturówka działają jak para idelana, technika Lip Lush łączy działanie Belotero® Lips Contour i Belotero® Lips Shape, aby precyzyjniej dopasować efekty zabiegu. Nie oznacza to podwójnego efektu. Oznacza to precyzyjną ingerencję w wymaganych obszarach, takich jak wzmocnienie górnej i / lub dolnej wargi za pomocą Belotero® Lips Shape i zdefiniowanie obrysu wargi za pomocą Belotero® Lips Contour, dzięki czemu efekt będzie w pełni naturalny.
 • Odwołując się do młodszej i szerszej grupy kobiet, nowe preparaty Belotero® Lips zapewniają lekarzom większe możliwości uzyskania pożądanych przez pacjentów efektów estetycznych. Pojedynczy produkt często nie jest na tyle wszechstronny, aby zapewnić naturalny, spersonalizowany efekt. Wraz z wprowadzeniem Belotero® Lips Shape i Contour, Merz oferuje lekarzom unikalne, uzupełniające podejście do poprawiania wyglądu ust. Zaprojektowane, aby uzupełniać się nawzajem, Belotero® Lips Shape powiększa usta i uwydatnia zarówno dolną, jak i górną wargę, natomiast Belotero Lips Contour definiuje kontur warg. Możliwość spersonalizowanej kombinacji dwóch uzupełniających się preparatów zapewnia, że wyniki są bardziej naturalne niż w przypadku użycia uniwersalnego wypełniacza przeznaczonego do korekcji ust.
 • Belotero Lips Shape zawiera środek znieczulający - lidokainę.
 • Asortyment wypełniaczy Belotero® jest produkowany przy użyciu opatentowanej technologii dynamicznego sieciowania (Dynamic Cross-Linking Technology), dzięki której powstaje jednofazowy, spójny, wielozagęszczony żel (Cohesive Polydensified Matrix).


WSKAZANIA:

 • ♦ Utrata jędrności ust
 • ♦ Mocno opadające kąciki ust
 • ♦ Potrzeba uwydatnienia dolnej lub górnej wargi


ZASTOSOWANIE:

 • ♦  Usta, czerwień wargowa


OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 ampułkostrzykawka x 0,6 ml preparatu, igła x 27G ½’’


CHARAKTERYSTYKA:

stężenie HA: 25,5 mg/ml
lidokaina 0,3%CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

ok 10 miesięcy. Trwałość efektu wypełnienia zależy od stopnia wymaganej korekty oraz stylu życia, wieku i rodzaju skóry.

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Belotero

ID_1118
2019-02-20