• Obniżka

Profhilo® H+L 1x2ml

541,00 zł
430,00 zł Zniżka 111,00 zł
Cena brutto

Unikalny preparat do bioremodelingu  przeznaczony do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Zastosowanie Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu aż 64mg gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie i neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym".

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

 • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
 • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

ibsa

Profhilo® H+L 1x2ml


Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu czyli do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy. A dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem STABILIZACJI TERMICZNEJ (stabilizacja osiągnięta dzięki podgrzaniu i ochłodzeniu cząstek kompleksu hybrydowego) preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje tym, że pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących.
Opatentowany proces STABILIZACJI TERMICZNEJ umożliwił do tej pory niemożliwe połączenie w jedną molekułę wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę, której dodatkową zaletą jest; bezpieczeństwo, odporność na degradację i migrację.

W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftinguje skórę, wysmuklając rysy.

Preparat PROFHILO® wstrzykuje się specjalną techniką BAP
BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych punktów iniekcji z każdej strony twarzy. Zlokalizowane są w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.WSKAZANIA:

 • ♦ Skóra z wyraźnymi oznakami starzenia
 • ♦ Deformacja rysów twarzy
 • ♦ Zmarszczki i bruzdy
 • ♦ Utrata objętości i zwiotczenie skóry
 • ♦ Brak napięcia i elastyczności skóry
 • ♦ „Chomiczki”


ZASTOSOWANIE:

 • ♦ Twarz
 • ♦ Szyja
 • ♦ Wewnętrzna strona ramion
 • ♦ Dłonie

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU:

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

Efekty Są widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Producent proponuje 3 zabiegi w odstępach miesiąca a potem ew. iniekcje przypominające co max. 2 -3 miesiące.


SKŁAD:

Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg, w tym 32mg (H-HA) + 32mg (L HA)/2ml:

♦ L-HA ( działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej)
♦ H-HA (główny komponent rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu)
OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 ampułkostrzykawka z 2ml preparatu, 2 igły 29G 1/2"___________________________________________________________

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Profhilo
ID_1125
2019-03-21