Profhilo H+L 1x2ml kwas hialuronowy

Profhilo® H+L 1x2ml

432,00 zł
Brutto

Unikalny preparat do bioremodelingu przeznaczony do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Zastosowanie Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu aż 64mg gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie i neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym".

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

Profhilo® H+L 1x2ml

Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy. Dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem STABILIZACJI TERMICZNEJ (stabilizacja osiągnięta dzięki podgrzaniu i ochłodzeniu cząstek kompleksu hybrydowego) preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje tym, że pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących. Opatentowany proces STABILIZACJI TERMICZNEJ umożliwił do tej pory niemożliwe połączenie w jedną molekułę wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę, której dodatkową zaletą jest; bezpieczeństwo, odporność na degradację i migrację. W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftinguje skórę, wysmuklając rysy. Preparat PROFHILO® wstrzykuje się specjalną techniką BAP BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych punktów iniekcji z każdej strony twarzy. Zlokalizowane są w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

WSKAZANIA:
 • Skóra z wyraźnymi oznakami starzenia
 • Deformacja rysów twarzy
 • Zmarszczki i bruzdy
 • Utrata objętości i zwiotczenie skóry
 • Brak napięcia i elastyczności skóry
 • „Chomiczki”
ZASTOSOWANIE:
 • Twarz
 • Szyja
 • Wewnętrzna strona ramion
 • Dłonie
CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Efekty są widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Producent proponuje 3 zabiegi w odstępach miesiąca a potem ew. iniekcje przypominające co max. 2 -3 miesiące. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

SKŁAD:
 • Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg, w tym 32mg (H-HA) + 32mg (L HA)/2ml:
 • L-HA ( działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej)
 • H-HA (główny komponent rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu)
OPAKOWANIE ZAWIERA: 1 ampułkostrzykawka z 2ml preparatu, 2 igły 29G 1/2".
Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.
ID_1125
2019-03-21

Specyficzne kody

Profhilo® H+L 1x2ml

432,00 zł