Filorga® Art Filler Volume 1x1
  • Filorga® Art Filler Volume 1x1

Filorga® Art Filler Volume 1x1,2ml

337,05 zł
Cena brutto

usieciowany kwas hialuronowy (25 mg/ml) przeznaczony do zabiegów wolumetrycznych. Szybka korekcja wyglądu poprzez wygładzenie zmarszczek i fałd, odbudowę utraconej objętości, nadanie kształtu i poprawę konturu żuchwy. Technologia Tri-Hyal + Lidokaina 0,3%.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Filorga® Art Filler Volume 1x1,2 mlPreparat, który nadaje objętość i przywraca naturalną wolumetrię twarzy.

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezwykle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki „down time”, czyli czas rekonwalescencji po zabiegu. Naukowcy z Laboratoires Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Dzięki temu udało się to, co do tej pory było trudne do osiągnięcia: innowacyjne preparaty Art Filler nie tylko idealnie się rozprowadzają, ale też pozostają w miejscach podania. Specjaliści podkreślają ich „przewidywalność”, co oznacza, że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych.
Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), prowadzone jeszcze przed wprowadzeniem preparatów na rynek, potwierdziły spektakularną skuteczność produktów, ich trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów. Oznacza to też, że czas rekonwalescencji po zabiegu jest wyjątkowo krótki.

WSKAZANIA:

Rekonstrukcja kształtów twarzy,
Wolumetria policzków, brody,
Nadawanie objętości,


ZASTOSOWANIE

  • ♦ policzki,
  • ♦ broda,
  • ♦ kontur twarzy

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Efekt widoczny jest po kilku zabiegach, jednak utrzymuje się nawet przez okres 18 miesięcy.


SKŁAD:

  • ♦ Usieciowany kwas hialuronowy - 25 mg/ml
  • ♦ Chlorowodorek lidokainy - 0,3%


OPAKOWANIE ZAWIERA

1 ampułkostrzykawkę z 1,2 ml preparatu.
Produkt oryginalny bez oryginalnego opakowania zewnętrznego (pudełka).

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Filorga

ID_1145
2019-02-20