Filorga Art Filler Fine Lines 2x1ml, Wypełniacze, Filorga, fillers
  • Filorga Art Filler Fine Lines 2x1ml, Wypełniacze, Filorga, fillers

Filorga® Art Filler Fine Lines 2x1ml

494,01 zł
Cena brutto

Preparat przeznaczony do wypełnienia drobnych linii, zmarszczek powierzchniowych i drobnych ubytków skórnych (kurze łapki i zmarszczki okolicy ust), poprzez iniekcję w górną warstwę skóry właściwej.

Ilość
Uwaga! Czas wysyłki tego Produktu jest wydłużony do 3 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Filorga® Art Filler Fine Lines 2x1 ml


Pierwszy wypełniacz z kwasem hialuronowym pobudzający syntezę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Preparat poprawia jakość i nawilżenie skóry, wygładza drobne, powierzchowne zmarszczki.

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezwykle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki „down time”, czyli czas rekonwalescencji po zabiegu. Naukowcy z Laboratoires Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Dzięki temu udało się to, co do tej pory było trudne do osiągnięcia: innowacyjne preparaty Art Filler nie tylko idealnie się rozprowadzają, ale też pozostają w miejscach podania. Specjaliści podkreślają ich „przewidywalność”, co oznacza, że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych.
Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), prowadzone jeszcze przed wprowadzeniem preparatów na rynek, potwierdziły spektakularną skuteczność produktów, ich trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów. Oznacza to też, że czas rekonwalescencji po zabiegu jest wyjątkowo krótki.

WSKAZANIA:

Niwelowanie drobnych ubytków skóry,
Nawilżanie skóry
Likwidacja drobnych i powierzchownych zmarszczek,




ZASTOSOWANIE

  • ♦ okolice oka - kurze łapki,
  • ♦ okolice ust

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Efekt widoczny jest po kilku zabiegach, jednak utrzymuje się nawet przez okres 2 lat.


SKŁAD:

  • ♦ Usieciowany kwas hialuronowy - 20 mg/ml
  • ♦ Chlorowodorek lidokainy - 0,3%


OPAKOWANIE ZAWIERA

Dwie ampułkostrzykawki po 1 ml preparatu każda, cztery sterylne, jednorazowe igły 30G





Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii Filorga

ID_1038
2019-02-20