• -60,00 zł
  • - 60,00 zł

PainLess krem przedzabiegowy 500ml

255,00 zł
315,00 zł
Brutto

Krem znieczulajacy do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, makijażu permanentnego i tatuaży.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

PainLess krem znieczulający 500 ml


Krem PainLess - co wyróżnia krem pośród innych kremów dostępnych, i zapewnia gwarancję 100% działania. Spersonalizowany krem odrętwiający PainLess stosujemy w Medycynie Estetycznej przed takimi zabiegami jak: mezoterapia, wampirzy lifting, dermapen, modelowanie ust, wypełnianie kwasem hialuronowym, botoks. W Kosmetologii przekuwanie uszu, doskonale sprawdza się podczas zabiegów makijażu permanentnego, krem można stosować przed i w trakcie zabiegu jako do znieczulenie. Tatuaż bywa bolesny. Przy zastosowaniu Pain Less staje się mało odczuwalny. Epilacja Laserowa klientka nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegu.


WSKAZANIA:

  • ♦ zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii
  • ♦znieczulenie podczas wykonywania makijażu permanentnego
  • ♦ znieczulenie podczas wykonywania tatuaży


ZASTOSOWANIE

Zaleca się zastosować 1,3g na 10cm2. Preparat rozprowadzamy na skórze cienką warstwą. Po upływie 30 minut preparat należy dokładnie zmyć, a następnie zdezynfekować skórę przed zabiegiem.

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU:

Miejscowe odrętwienie powstałe po zastosowaniu kremu PainLess jest w pełni odwracalne i nie powoduje skutków ubocznych. Krem do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów. Znieczulenie PainLess można stosować tylko na nie uszkodzoną skórę, ponieważ przedostanie się kremu do krwioobiegu może powodować działania niepożądane.


SKŁAD:

Krem przedzabiegowy 12% (9%+3%).


 
Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.


Specyficzne kody

PainLess krem...

315,00 zł 255,00 zł

Zobacz także