Wypełniacze i stymulatory dla medycyny estetycznej | Medifides sklep

Wypełniacze

Wypełniacze - preparaty, które służą do niwelowania ubytków w tkance oraz do modelowania twarzy. Najbardziej znanym i bezpiecznym wypełniaczem jest kwas hialuronowy.
Niniejsza kategoria zawiera również stosowane podczas wypełniania zmarszczek stymulatory, które wymuszają na komórkach odbudowę tkanki. Najbardziej znany jest w tej grupie kwas L-polimlekowy.
Mimo że sposób działania wypełniaczy i stymulatorów jest inny, łączy je podobny sposób podawania (poprzez wstrzykiwanie w skórę) oraz możliwość uzyskania dzięki nim zbliżonego efektu (wypełnienie zmarszczek, przemodelowanie tkanek).

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-12 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Revofil® Plus 1x1ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego (23mg/ml) z peptydowym kompleksem biomimetycznym. Dedykowany wypełnianiu średnio głębokich i głębokich zmarszczek. Może być stosowany do powiększania ust.

Cena 235,00 zł

Radiesse® 1x1,5 ml

Wypełniacz nowej generacji z gamy tzw.induktorów tkankowych. Odbudowuje strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Cena 495,00 zł

Cytocare® 532 10x5ml

Specjalnie zbilansowany, intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek. HA 32mg.

Cena 850,00 zł

Sculptra® (Galderma) 1 fiolka

Preparat do przygotowania zawiesiny mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzyknięć. Preparat stymulujący produkcję kolagenu, który widocznie poprawia jakość skóry, przywraca utraconą objętość i unosi opadające partie twarzy.

Cena 895,00 zł

Restylane® 1x1 ml

Wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do korekcji zmarszczek i bruzd średniej głębokości.

Cena 306,00 zł

Restylane® Lyft Lidocaine 1x1 ml

Dawniej Restylane Perlane - wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do niwelowania głębszych zmarszczek i fałd, poprawy konturu twarzy i zabiegów wolumetrycznych. Zapewnia efekt liftingu. Dodatek lidokainy zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Cena 395,00 zł

Stylage® S 2x0,8 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego i mannitolu przeznaczony do korekcji drobnych, powierzchownych zmarszczek lub delikatnej korekcji ust.

Cena 380,00 zł

Stylage® M 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 455,00 zł

Stylage® L 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 520,00 zł

Stylage® Special Lips 1x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do modelowania i odtworzenia konturu ust, zwiększenia objętości oraz korekcji ich dysproporcji, wygładzeniu zmarszczek wokół ust, nawilżeniu czerwieni wargowej.

Cena 286,00 zł

Stylage® M Lidocaine 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy.

Cena 437,00 zł