Nasza firma

Niniejszy sklep internetowy Medifides Store jest prowadzony przez spółkę Medifides Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm działających w dziedzinie medycyny estetycznej w zaawansowane technologicznie produkty umożliwiające im świadczenie usług na najwyższym profesjonalnym poziomie przy zachowaniu zasad racjonalnego rachunku ekonomicznego. W tym celu nieustannie dążymy do tego, aby nasza oferta obejmowała tylko produkty o wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma jest częścią grupy kapitałowej koncentrującej się dotychczas na zaopatrywaniu profesjonalistów z dziedziny medycyny estetycznej na rynkach Europy Zachodniej. Obecnie rozszerzamy naszą działalność na Europę Środkową i Wschodnią.

Nasza oferta - wiarygodność i bezpieczeństwo

W naszym sklepie oferowane są wyłącznie oryginalne preparaty światowych firm, w fabrycznych, sterylnych opakowaniach. Każdy produkt posiada aktualną datę ważności.

Nasza oferta - innowacyjność

Pilnie śledzimy nowinki rynku medycyny estetycznej. Promujemy najnowsze osiągnięcia w łączeniu skuteczności, długotrwałego efektu i naturalnego, subtelnego rezultatu. W naszej ofercie są już zarówno preparaty o nowatorskim składzie (seria Xela Rederm z kwasem bursztynowym), jak i preparaty wspomagane opatentowaną technologią (Juvéderm® VOLBELLA z technologią VYCROSS™, seria Ellanse oferująca, dzięki technologii Tunable Longetivity, produkty z możliwością wyboru długości utrzymywania się efektu klinicznego).

Nasza oferta - ujarzmij czas

Jesteśmy przekonani, że opracowywane latami i opatentowane przez specjalistyczne laboratoria składy preparatów i technologie ich aplikowania pozwalają nie tylko zatrzymać czas i opóźnić jego działanie, ale przede wszystkim cofnąć efekty zachodzących w skórze zmian wynikających z naturalnych procesów starzenia. Dlatego koncentrujemy się na oferowaniu preparatów medycyny kosmetycznej. 

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z drużyny osób o wzajemnie uzupełniających się kompetencjach. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie wnieść wartość dodaną do naszej działalności, to zapraszamy do kontaktu pod adresem medifides@medifides.eu.

Nasze dane:

Medifides Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wilcza 3/58, 00-538 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000772568, NIP: 701-090-77-51, REGON: 382604006, kapitał zakładowy 5 000,00 zł. w pełni opłacony.