Alidya 1 x 10ml + 340mg

Nowy
Previous
Next

Alidya 1 x 10ml + 340mg

Kategoria Lipoliza

ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany jako materiał medyczny III klasy CE preparat do injekcji w formie mezoterapii, wykorzystywany w leczeniu i profilaktyce cellulitu.

65,00 zł
Brutto

Ilość:

Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 2000 ZŁ

OPIS PRODUKTU

Alidya to specjalistyczny preparat stosowany w terapiach antycellulitowych. Jego innowacyjne, wielopłaszczyznowe działanie pozwala na zmniejszenie obwodu tych partii ciała, gdzie gromadzi się cellulit. Wynalazcą ALIDYA jest prof. dr Pasquale Motolese – twórca znanego już preparatu Aqualyx. Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.

ZABIEG Z UŻYCIEM PREPARATU ALIDYA

Preparat Alidya wprowadza się w tkankę podskórną metodą mezoterapii igłowej i stosowany jest w tych partiach ciała, gdzie najczęściej gromadzi się cellulit (tj. uda, pośladki). Dzięki mikroiniekcjom substancje aktywne wprowadzane są w głąb tkanki z pominięciem warstwy naskórka. Zaletą tego zabiegu jest mała inwazyjność, wysokie bezpieczeństwo i bardzo krótki okres rekonwalescencji.

Zabieg ten trwa ok 30 minut i jest praktycznie bezbolesny, jednak u wrażliwych pacjentów, lekarz może zdecydować o podaniu znieczulenia. Skuteczność zabiegu gwarantuje wykonanie serii od 7 do 12 zabiegów w odstępach, co 7-14 dni.

BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennych czynności.
Przez dwanaście godzin po zabiegu nie należy stosować kosmetyków w miejscu iniekcji (z wyjątkiem gdy lekarz nie zaleci inaczej) oraz unikać bezpośrednich źródeł ciepła (np. ekspozycja na słońce, promieniowanie UVA i UVB, ciepło odbite pochodzące z kominków, sauna itp.).
Zalecane jest stosowanie metod wspomagających leczenie jak m.in.: karboksyterapia, masaż limfatyczny, radiofrekwencja (RF), ultradźwięki, suplementacja, aktywność fizyczna.

Alidya zapewnia:

- drenaż osmotyczny macierzy
- działanie przeciwobrzękowe i utrata centymetrów w obwodach
- poprawa krążenia tętniczego
- lepiej dotleniona skóra
- alkalizacja macierzy pozakomórkowej
- zakwaszone środowisko macierzy uniemożliwia sprawne wymiany komórkowe
- odbudowa protein macierzy pozakomórkowej
- fizjologiczna regeneracja tkanek
- działanie przeciwutleniające

WSKAZANIA:
 • cellulit
 • po liposukcji
 • obrzęk lipidowy (lipodemia)
 • po intralipoterapii (Aqualyx)
 • Zapobieganie i leczenie lipodystrofii gynoidów (zapalenia tkanki łącznej)
 • ogólna poprawa kondycji skóry w obszarach narażonych na powstawanie cellulitu

Sposób użycia:

 • Przed użyciem rozpuścić mieszaninę, pobierając rozpuszczalnik przy pomocy sterylnej strzykawki i wprowadzić go do fiolki zawierającej liofilizat. Wstrząsać mieszaninę przez kilka sekund, a następnie poczekać, aż roztwór stanie się klarowny. Po rozpuszczeniu roztwór ma różową barwę oraz posiada charakterystyczny zapach.
 • Iniekcje w warstwy skóry głębokiej lub powierzchniowej warstwy podskórnej. Igły do mezoterapii 30G - 4 mm.
 • Technika mikro - grudek (0,2 - 0,3 ml) podskórnie i/lub śródskórnie.
 • Przed wstrzyknięciem konieczne jest dokładne oczyszczenie oraz dezynfekcja miejsca iniekcji.
 • 1-2 ampułek 10 ml/ ampułka na jeden zabieg (ilość uzależniona od rozległości leczonego obszaru)
SKŁAD:
 • Żel poliaminokwsowy, alfa-d-(+) glukopiranoza, wiązanie alfa 1-4-glikozydowe, etylenodiaminotetraoctan disodu, system buforowy aminokwasowy z korektorem wodorowęglanowosodowym, regulator osmolarności.


Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: