• Obniżka
Ejal 40 1x2ml
  • Ejal 40 1x2ml
  • Ejal 40 1x2ml
  • Ejal 40 1x2ml

Ejal 40 1x2ml

325,00 zł
280,00 zł Zniżka 45,00 zł
Cena brutto

Innowacyjny preparat bio-rewitalizujący przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie, poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej, dzięki stymulacji aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. 40mg kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 k. Daltonów (H-HA) podane w 4-punktowej technice bio-rewitalizacji pozwala na szybkie przywrócenie utraconego konturu twarzy.

Ilość
Towar na magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

  • Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej Zasady ochrony danych osobowych są opisane na naszej podstronie "Polityka prywatności" dostępnej na dole niniejszej strony w bloku "Nasza Firma" poniżej
  • Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej Zasady dostawy i zwrotu są opisane na naszej stronie "Dostawy i zwroty" dostępnej w bloku "Nasza firma" poniżej

Ejal 40
1x2 ml


EJAL 40 to niewątpliwie najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie cząsteczkowej wyprodukowana w celu odtworzenia podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej (ECM), dzięki czemu komórki zaangażowane w fazę regeneracji nowych włókien mogą przywrócić naturalne relacje funkcjonalne.

Dzięki swojej skuteczności, EJAL 40 jest w stanie zrestrukturyzować i wzmocnić macierz pozakomórkową, która rewitalizuje już odwodnioną skórę i zniszczoną przez starzenie i ekspozycję na słońce.

EJAL 40 zwiększa zdolność biosyntezy fibroblastów poprzez indukcję regeneracji optymalnego środowiska fizjologicznego, poprawę aktywności komórkowej, nawodnienie i syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

EJAL 40 to innowacyjny kwas hialuronowy o stężeniu 40 mg / 2 ml w fizjologicznym, sterylnym, biodegradowalnym i izotonicznym buforze. Ampułkostrzykawka zawiera 2,0 ml żelu, sterylizowanego przez wilgotne ciepło.

.


WSKAZANIA:

  • ♦ Skóra odwodniona, przesuszona, wiotka
  • ♦ Skóra narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
  • ♦ Rozstępy, przebarwienia
  • ♦ Terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza
  • ♦ Utracony kontur twarzy


PRZEBIEG ZABIEGU:

EJAL 40 podaje się innowacyjną 4-punktową techniką bio-rewitalizacji.

4-punktowa technika bio-rewitalizacji (4 PBR) polega na podaniu za pomocą iniekcji 0,25 ml preparatu na punkt po każdej stronie twarzy, minimalizując ryzyko siniaczków i optymalizację skuteczności poprzez najbardziej jednorodne i płynne wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.


UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU:

od 9 do 12 miesięcy


SKŁAD:

♦ kwas hialuronowy o stężeniu 40 mg / 2 ml w fizjologicznym, sterylnym, biodegradowalnym i izotonicznym buforze.


PRZEBIEG TERAPII:

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonywanie sesji przypominających zabiegów w odstępach 1-miesięcznych w ilości zależnej od zaawansowania procesu starzenia. Dla dodatkowego wzmocnienia efektu zabieg powtarza się 2-3 razy w roku. 


OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 ampułkostrzykawka z 2 ml preparatu

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Zobacz więcej w kategorii

ID_1214
2017-06-26