NITHYA (twarz) 6x70 mg - 2 opakowania

Nowy
Previous
Next

NITHYA (twarz) 6x70 mg - 2 opakowania

Kategoria Mezoterapia

Preparat do mezoterapii na bazie kolagenu typu I, przeznaczony do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz zapobiegającej utracie wiotkości skóry, a także terapii blizn potrądzikowych.

1 410,00 zł
Brutto

Ilość:

Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 2000 ZŁ

OPIS PRODUKTU

NITHYA (twarz) 3x70 mg

Preparat Nithya zawiera czysty kolagen typu I nowej generacji, który uzupełnia ubytki kolagenu związane z upływem czasu oraz stymuluje komórki do produkcji własnych składników strukturalnych. Pod wpływem terapii Nithya drobne zmarszczki zostają zredukowane, a cera głęboko nawilżona i rozjaśniona. Odświeżona i gęstsza skóra nadaje Pacjentowi młodszego, naturalnego wyglądu. Zabieg mezoterapii Nithya pozwala uzyskać natychmiastowy efekt niezwykle rozświetlonej, gładkiej, jędrnej i elastycznej skóry już po pierwszym zabiegu. Produkt jest stworzony do redukcji zmarszczek na delikatnych obszarach jak okolice oka. Szybkie efekty są jednak równie ważne co długotrwałe i dogłębne działanie. Nithya gwarantuje nie tylko rezultaty widoczne gołym okiem takie jak redukcja zmarszczek i młodzieńczy blask. Nithya stymuluje komórki do ponownej produkcji kolagenu, dzięki czemu proces starzenia się zostaje spowolniony. Zabiegi z użyciem preparatów do iniekcji Nithya, polegają na wprowadzeniu kolagenu Nithya na odpowiednią głębokość skóry za pomocą mikrowkłuć. Preparat nie wymaga przeprowadzania testów alergicznych i gwarantuje brak skutków ubocznych związanych z reakcjami uczuleniowymi. Jest również mało inwazyjny, co sprawia, że szybko można po nim wrócić do codziennych zajęć. Nithya gwarantuje niesamowity poziom czystości i bezpieczeństwa, pozwalające osiągnąć doskonałe efekty. Trzy aplikacje w odstępach co 2 tygodnie. Protokół aplikacji może powtórzyć po trzech miesiącach od zakończenia poprzedniego zabiegu.

WSKAZANIA:
  • Poprawa jędrności skóry
  • Usunięcie drobnych zmarszczek, zmarszczek palacza
  • Blizny zanikowe i potrądzikowe
  • Odmładzanie okolic trudnych: oczu, ust, dłoni, szyi
  • Leczenie skóry wiotkiej, cienkiej, dotkniętej fotostarzeniem
ZASTOSOWANIE:
  • Twarz
SKŁAD:
  • 100% Kolagenu typu I w postaci proszku
OPAKOWANIE ZAWIERA: 3 szklane fiolki 100 mg, w postaci sterylnej, apirogennej, zawierająca proszek z unikatowym kolagenem typu I - x2
Stosowanie: Rozcieńczyć 70 mg kolagenu w proszku w fiolce, aby uzyskać 5 ml zawiesiny w sterylnym roztworze soli fizjologicznej lub podwójnie destylowanej wodzie.
W każdej fiolce zawiesinę należy utworzyć bezpośrednio przed zastosowaniem. Zawiesinę podaje się za pomocą igieł o małym rozmiarze [30G] głęboko do skóry właściwej lub na głębokości granicy między skórą właściwą a tkanką podskórną, korzystając z techniki nakłuwania (picotage). Każda fiolka nadaje się tylko do pojedynczego zastosowania.

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: