Nithya S-line Shield 5ml

160,00 zł
Brutto

Nithya S-line Shield trwale poprawia i wyrównuje koloryt i strukturę skóry; zmniejsza stres oksydacyjny. Kwas bursztynowy wspomaga skuteczną regenerację skóry oraz zapewnia jędrną i elastyczną teksturę. Rozjaśnia również ciemne obszary, takie jak cienie pod oczami lub obszary dotknięte melazmą. Kwas hialuronowy o szczególnie wysokiej masie cząsteczkowej intensywnie nawilża suchą skórę, zapewnia jej kompleksową ochronę oraz widocznie i skutecznie redukuje uszkodzenia skóry i zmarszczki.

Ilość
Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.

Nithya S-line Shield 5ml
Produkty Nithya to mezokoktajle wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji tkanek, stymulacji produkcji kolagenu oraz poprawy struktury i elastyczności skóry.
Nowa linia Nithya S, w skład której wchodzą trzy produkty - Stimulate, Smooth i Shield - łączy nowe formuły z wykorzystaniem zaawansowanych składników takich jak argirelina (alternatywa dla toksyny botulinowej (BoNT)), wraz z silnymi, wielodziałającymi składnikami naturalnymi, takimi jak Tetrapeptyd-2, kwas bursztynowy i kwas hialuronowy.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi efektów regenerujących, odbudowujących i odmładzających, linia S działa holistycznie, wygładzając, stymulując i wzmacniając skórę.
Linia Nithya S została opracowana z myślą o bezpieczeństwie. Jest produkowana zgodnie z normą ISO 13485 dla urządzeń medycznych oraz ISO 22716 Good Manufacturing Practice (GMP) dla kosmetyków.
Nithya Shield. Wolne rodniki i hamowanie różnych procesów metabolicznych mogą sprzyjać starzeniu się skóry i prowadzić do hiposyntezy kolagenu i elastyny. Jednak stosowanie samego kwasu hialuronowego (HA) nie może zmniejszyć wielu skutków starzenia. Tutaj z pomocą przychodzi połączenie z bursztynianem sodu: może mieć działanie przeciwutleniające, aktywnie blokując wolne rodniki i stymulując spowolnione procesy metaboliczne w skórze. Kwas hialuronowy i bursztynian sodu działają synergistycznie, stymulując w ten sposób proliferację komórek fibroblastów (zarówno pod względem liczby, jak i aktywności metabolicznej) - z większym efektem w porównaniu z terapią jednoskładnikową HA. .


Blokuje wolne rodniki i minimalizuje stres oksydacyjny prowadzący do powstawania zmarszczek.
Skuteczna regeneracja skóry poprzez poprawę produkcji cząsteczek energii ATP.

Jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra dzięki stymulacji syntezy białek strukturalnych kolagenu i elastyny.

Rozjaśnia przebarwienia i przebarwienia oraz poprawia koloryt skóry.

Producent zaleca stosowanie go w formie mezoterapii (można również stosować derma roller lub derma pen) jako zabieg spa z 4 do 6 zabiegami w odstępie od 7 do 14 dni.


OPAKOWANIE ZAWIERA: 1 ampułkę o pojemności 5 ml

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Specyficzne kody

Nithya S-line Shield 5ml

160,00 zł

Zobacz także