Remodeling PIM Method 1x2,5 ml

Nowy
Previous
Next

Remodeling PIM Method 1x2,5 ml

Kategoria Strona główna

Nowoczesna metoda wolumetrii pomagająca odzyskać piękny owal twarzy; likwiduje „obwisłą” skórę policzków, przywraca zarysowaną linię żuchwy. Preparat doskonale sprawdza się u osób, u których skóra utraciła naturalną zdolność regeneracji, w przypadku płytkich i głębokich zmarszczek i bruzd. Nieinwazyjna metoda aplikacji i pojemność, która pozwala na więcej!

345,00 zł
Brutto

Ilość:

Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 2000 ZŁ

OPIS PRODUKTU

Re:modeling 1x2,5ml

Zabieg Re:modeling PIM Method to rewolucyjna metoda odmładzania, w której na skórę działa się wielopoziomowo, sięgając do głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej. Spektakularne rezultaty zabiegu dają fantastyczny efekt modelujący, przywracają elastyczność i napięcie. Gruntowny lifting, głęboki efekt wypełnienia i zdrowa, jędrna skóra.
W zabiegu wykorzystywany jest nieusieciowany hydrożel polimerowy o unikalnym składzie, który w kompleksowy sposób koryguje deficyty tkanek miękkich.
Re:modeling PIM Method opiera się na iniekcji na ograniczonym i ściśle wytyczonym obszarze. Mikrowkłucia wykonywane są w precyzyjnie wybranych punktach anatomicznych. Dzięki temu resorpcja preparatu zapewnia dotarcie substancji w obszary, w których może efektywnie działać na poziomie komórkowym.

WSKAZANIA:
 • Zwiększenie napięcia skóry
 • Odzyskanie wysokiego poziomu nawilżenia
 • Zwiększenie poziomu jędrności skóry
 • Zwiększenie syntezy kolagenu
 • Stymulacja autoregeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym
 • Poprawa gęstości skóry
ZASTOSOWANIE:
 • Twarz
 • Szyja
 • Ramiona
 • Dekolt
 • Dłonie
PROGRAM KURACJI:

Seria obejmuje 3-4 zabiegów w odstępach co 2-3 miesiące. W obrębie jednego zabiegu wykonuje się 6-7 po każdej stronie. Preparat znajduje się w sterylnych ampułko-strzykawkach ze złączem Luer-Lock. Efekt spektakularnego odmłodzenia, wyraźnego zwiększenia napięcia, wygładzenia zmarszczek i bioregeneracji pojawia się stopniowo od pierwszej aplikacji preparatu, a jego pełne rezultaty widoczne są po około 2 miesiącach. Efekty utrzymują się średnio 1,5 roku. Po tym czasie zabieg może zostać powtórzony.

SKŁAD:

Wiele stosowanych w medycynie estetycznej preparatów zawiera głównie kwas hialuronowy. W Re:modeling PIM Method obok organicznego kwasu hialuronowego znajdują się również intensywne stymulatory tkankowe. To dzięki nim skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność, wysoki poziom nawilżenia, zdrowe napięcie i młody wygląd. Tkanki odzyskują zdolność autoregeneracji, zanikają ubytki związane z upływem lat. Zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu i poprawia się owal twarzy.

 • HA kwas hialuronowy – efekt ultra nawilżenia.
  Kwas hialuronowy to biopolimer, który występuje we wszystkich organizmach żywych. Odpowiada za wiązanie cząsteczek wody w skórze właściwej i jest bazowym składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry. Zawartość HA w skórze z wiekiem maleje. W rezultacie skóra traci nawilżenie, staje się wiotka i nabywa skłonności do powstawania zmarszczek. W medycynie estetycznej HA stosowany jest w wolumetrii do uzyskania efektu wypełnienia bruzd i zmarszczek.
  Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w zabiegu Re:modeling PIM Method uzupełnia poziom nawilżenia, sięgając aż do najgłębszych warstw skóry właściwej. Bruzdy i zmarszczki zostają wygładzone, a skóra odzyskuje zdrową, gładką strukturę. W preparacie stosowany jest wysoce oczyszczony, bezpieczny hialuronian sodu pochodzenia niezwierzęcego.
 • L-prolina – lepsza synteza kolagenu.
  Kolagen to białko fibrylarne, które stanowi najważniejszy składnik substancji międzykomórkowej każdego żywego organizmu. Jest odpowiedzialny za wytrzymałość tkanek na rozciąganie. Proces syntezy kolagenu z upływem lat zwalnia, powodując spadek napięcia, elastyczności i jędrności skóry.
  L-prolina w zabiegu Re:modeling PIM Method stymuluje syntezę kolagenu, przywracając skórze naturalną zdolność regeneracji i odbudowując poziom sprężystości. Skóra staje się zdrowo napięta, elastyczna i jędrna.
 • Glycine – działanie przeciwzmarszczkowe.
  Glicyna to aminokwas endogenny, który występuje w każdym organizmie. Jest podstawowym budulcem aminokwasowym kolagenu. Wpływa na zdrowie włosów oraz skóry i ma działanie przeciwzmarszczkowe. Z upływem lat jej poziom maleje. Na skutek niedoborów glicyny skóra traci elastyczność, poziom napięcia oraz sprężystość. Staje się wiotka i pojawiają się na niej płytsze i głębsze zmarszczki.
  Glycine w Re:modeling PIM Method wspiera stymulację kolagenową, mając silne działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające, napinające i rewitalizujące. Skóra staje się gładsza, pozbawiona bruzd oraz zmarszczek i odzyskuje zdrowy poziom napięcia oraz elastyczność.
 • Biostymulant CaHA – intensywna rekonstrukcja skóry.
  Hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występującym składnikiem kości i zębów. To minerał, którego kluczową rolą jest budowa swego rodzaju rusztowania o właściwościach wiążących i wzmacniających. W medycynie estetycznej doceniany jest za silne działanie odbudowujące. Stosowany do wypełniania fałdów skóry, redukcji blizn, bruzd, wypełniania linii marionetek, zwiększania objętości tkankowej. Biostymulant CaHA w Re:modeling PIM Method wzmacnia zdolności rekonstrukcyjne w obrębie tkanek miękkich, stymuluje odbudowę warstw skóry odpowiedzialnych za jędrność i stymuluje odbudowę na poziomie komórkowym. Skóra staje się wygładzona, pozbawiona ubytków i zmarszczek, nabiera jędrności, elastyczności i naturalnych zdolności odbudowujących.

OPAKOWANIE ZAWIERA: 1 ampułkostrzykawka z 2,5ml preparatu.
Preparat został przez producenta zamknięty w sterylnych, jednorazowych ampułko-strzykawkach. Unikalna pojemność 2,5 ml – a nie 2,00 ml, jak ma to miejsce w większości tego typu substancji – każdej ampułki pozwala na wykonanie 1 punktu więcej po każdej ze stron. Dzięki temu efektywność zabiegu jest wyższa i bardziej skuteczna.

Uwaga! Produkt do stosowania wyłącznie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: