Aqualyx

Aqualyx to preparat gwarantujący bezpieczne i szybkie efekty

Aqualyx to innowacyjny preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej firmy Marllor. Głównymi substancjami działającymi na tkankę tłuszczową są detergenty rozpuszczające tłuszcz i niszczące błonę komórkową. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych roztworów fosfatydylocholiny, preparat Aqualyx jest bezbolesny, bardziej skuteczny i nieinwazyjny. Usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą Aqualyx jest szybsze, a liczba zabiegów koniecznych do uzyskania skutecznych efektów- mniejsza.

Aqualyx - prosty sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej

Aqualyx to innowacyjny preparat składający się ze starannie dobranych komponentów. W swoim składzie ma między innymi deoksycholan sodu, który zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Tym samym, przyczynia się do niszczenia komórek tłuszczowych, które potem transportowane są do wątroby i nerek, a następnie wydalane z organizmu. Z powodu tych właściwości stosowany jest do wykonywania coraz popularniejszego zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Jest to zabieg odchudzający, najlepiej sprawdzający się w redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej u osób z prawidłową wagą.
To, co wyróżnia Aqualyx to certyfikat bezpieczeństwa. Jest to jedyny produkt tego typu zarejestrowany na rynku. Uważany jest powszechnie za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną. Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa jest profesjonalne podejście dystrybutora, który zapewnia, że produkty wykorzystywane mogą być jedynie przez odpowiednio przeszkolonych profesjonalistów.
Zabieg wykonywany tą techniką (lipoliza iniekcyjna) rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem o odpowiednich kwalifikacjach. Podczas spotkania priorytetem są aktualne i przebyte w przeszłości choroby. Kolejnym etapem jest dokumentacja stanu przed wykonaniem zabiegu, która pomaga w określeniu potrzeb pacjenta oraz późniejszej ocenie skuteczności. Dokumentacja ta ma najczęściej formę pomiarów oraz fotografii. Właściwy zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu Aqualyx do tkanki tłuszczowej. Dzięki dodaniu do roztworu znieczulenia, cały proces jest praktycznie bezbolesny. Nie pozostawia żadnych blizn, czy chociażby siniaków, a pacjent jest w stanie wykonywać wszelkie codzienne czynności tuż po zabiegu.

Czytaj więcej

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Aqualyx® 10x8ml

Roztwór na bazie mikrożelatynowej, opracowany w celu modulacji i wzmacniania efektywności zewnętrznych ultradźwieków podczas mikrokawitacji tkanki tłuszczowej.

Cena 846,00 zł

Aqualyx® 1x8ml

Roztwór na bazie mikrożelatynowej, opracowany w celu modulacji i wzmacniania efektywności zewnętrznych ultradźwieków podczas mikrokawitacji tkanki tłuszczowej.

Cena 88,00 zł