Mesofiller

Mesofiller- innowacyjny wypełniacz

Mesofiller to nowa generacja wypełniaczy usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest to przezroczysty, jednofazowy żel pochodzenia niezwierzęcego, całkowicie przyswajalny. Mesofiller firmy Mesoestetic wygładza i poprawia bruzdy oraz zmarszczki. Stosowany także do rzeźby rysów twarzy, wypełnienia, skorygowania kształtów oraz powiększenia ust. Wypełniacze Mesofiller gwarantują natychmiastowe, naturalne i długotrwałe efekty. Produkt ten dostępny jest w dwóch wysoce oczyszczonych stężeniach- Mesofiller Global oraz Mesofiller Intense.

Mesofiller Global - wygładzanie zmarszczek o średniej głębokości

Mesofiller - ten rodzaj wypełniacza przeznaczony jest do redukowania zmarszczek o średniej głębokości. Mesofiller świetnie nadaje się również do wykonywania zabiegów modelujących i nawilżających usta. Jego dodatkowe zastosowania to między innymi korekcja skóry dłoni oraz modelowanie policzków. W skład tego wypełniacza Mesofiller wchodzi usieciowany kwas hialuronowy 20 mg/ml.

Mesofiller Intense - niwelacja głębokich zmarszczek

Ten produkt o zawartości kwasu hialuronowego 25mg/ml przeznaczony jest do redukcji głębokich zmarszczek, głównie bruzd nosowo-wargowych. Stosuje się go również przy zabiegu modelowania twarzy, na przykład w celu pozbycia się asymetryczności, lub ubytków tkankowych. Mesofiller Intense sprawdzi się również przy zabiegach związanych ze zmianą kształtu nosa czy okolic żuchwy. Oba produkty charakteryzuje jednorodność dyfuzji, która zapewnia precyzyjny i naturalny efekt po aplikacji.

Czytaj więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz