Cytocare

Czym jest Cytocare?

Gama preparatów CytoCare 502, 516, 532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare wchodzi 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry oraz jej widocznie lepsza kondycja to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare . Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Cytocare - trzy poziomy stężenia kwasu hialuronowego

Poszczególne preparaty CytoCare różnią się stężeniem kwasu hialuronowego:

    • CytoCare 502 – preparat z kwasem hialuronowym o stężeniu 2 mg, idealny dla skóry młodej, zapewniający odpowiednią ochronę komórkową, wpływa na rozświetlenie cery i jej młodzieńczy wygląd.
    • CytoCare 516 – preparat z kwasem hialuronowym o stężeniu 16 mg, idealny dla skóry dojrzałej, o działaniu nawilżającym i regenerującym, a także opóźniającym procesy starzenia.
    • CytoCare 532 – preparat dla skór dojrzałych wymagających bardziej zdecydowanych działań. Kwas hialuronowy o stężeniu 32 mg: wskazany do intensywnego pobudzenia, głębokiej rewitalizacji, silnego nawilżenia, wzmocnienia antyoksydacyjnego.Mezoterapia CytoCare polecana jest do większości rodzajów skóry w celu profilaktyki starzenia lub redukcji już widocznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki czy wiotkość skóry. Preparaty CytoCare sprawdzą się przy rewitalizacji skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, a także odwodnionej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry