Ellansé

Ellansé - wypełniacz i stymulator

Ellansé to preparat do wstrzykiwania podskórnego. Dzięki swoim właściwościom nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale również stymuluje produkcję własnego kolagenu przez pacjenta. Efekty zabiegowe przy użyciu produktów Ellansé firmy Aqtis Medical są naturalne i długotrwałe. Wypełniacz Ellansé świetnie nadaje się do przywracania objętości, poprawienia owalu twarzy oraz do rewitalizacji szyi i dekoltu.

Ellanse - rewolucyjny wypełniacz

Ellansé jest rewolucyjnym wypełniaczem, który wygładza zmarszczki, nadając tym samym skórze świeżego i młodego wyglądu. Jego innowacyjność polega na tym, że działa nie tylko jako wypełniacz, ale również stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry. To, co wyróżnia Ellansé od innych wypełniaczy, to trwałość efektów, którymi pacjent może się cieszyć przez okres od dwóch do czterech lat. Dodatkowo, efekt związany ze stymulacją kolagenu utrzymuje się w skórze nawet dłużej, niż widoczne efekty estetyczne.
Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem wypełniacza Ellansé?
Zabieg rozpoczyna się od określenia potrzeb przez klienta, które następnie konsultowane są ze specjalistą. Sam zabieg polega na iniekcji preparatu poprzez cienką, precyzyjną igłę. W ten sposób prowadzący zabieg ma nad nim stałą kontrolę i może dopasować efekty do oczekiwań klienta. Dzięki zastosowaniu specjalnej maści znieczulającej miejscowo, wstrzyknięcie wypełniacza Ellansé nie jest bolesne.
Po zabiegu z użyciem preparatu Ellansé
Zabieg z wykorzystaniem wypełniacza i stymulatora kolagenu Ellansé nie jest bardzo inwazyjny. Już zaraz po jego wykonaniu ewentualne ślady łatwo zakryć delikatnym makijażem, dlatego nie wyklucza on wykonywania codziennych obowiązków tego samo dnia. Należy jednak uważać na bezpośredni kontakt z miejscem poddanym zabiegowi. Odradza się również zażywanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych w ciągu pierwszej doby po zabiegu.

Czytaj więcej

Aktywne filtry