Restylane

Restylane to żel kwasu hialuronowego oparty na technologii NASHA, której unikalną cechą jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Restylane firmy Galderma hamuje rozpad kolagenu, przyczyniając się tym do poprawy wyglądu skóry, stymuluje również produkcję nowego kolagenu w skórze. Zabieg z zastosowaniem Restylane natychmiastowo koryguje skutki starzenia. Pozwala na swobodne kształtowanie twarzy niezależnie od wieku. Przywraca jędrność i objętość ust, zwiększa gładkość i elastyczność skóry oraz poprawia naturalny kontur twarzy.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Restylane® Lyft Lidocaine 1x1 ml

Dawniej Restylane Perlane - wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do niwelowania głębszych zmarszczek i fałd, poprawy konturu twarzy i zabiegów wolumetrycznych. Zapewnia efekt liftingu. Dodatek lidokainy zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Cena 310,00 zł

Restylane® Lidocaine 1x1 ml

Wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do korekcji zmarszczek i bruzd średniej głębokości.

Cena 320,00 zł

Starfill Plus lidocaine 1,1 ml CE

StarFill to jednofazowy, usieciowany wypełniacz tkanek miękkich, który działa poprzez zwiększenie objętości tkanki twarzy, korygując zmarszczki i fałdy, nadając skórze gładszy, bardziej młodzieńczy wygląd. Efekt utrzymujący się nawet ponad 12 miesięcy.

Cena 164,00 zł
  • Nowy

Starfill Deep Plus 1.1ml lidocaine CE

StarFill to jednofazowy, usieciowany wypełniacz tkanek miękkich, który działa poprzez zwiększenie objętości tkanki twarzy, korygując zmarszczki i fałdy, nadając skórze gładszy, bardziej młodzieńczy wygląd. Efekt utrzymujący się nawet ponad 12 miesięcy. Głębokie zmarszczki, konturowanie twarzy,...

Cena 164,00 zł
  • Nowy

Starfill Implant Plus lidocaine 1,1 ml CE

StarFill to jednofazowy, usieciowany wypełniacz tkanek miękkich, który działa poprzez zwiększenie objętości tkanki twarzy, korygując zmarszczki i fałdy, nadając skórze gładszy, bardziej młodzieńczy wygląd. Efekt utrzymujący się nawet ponad 12 miesięcy. Idealny do korekcji głębokich zmarszczek i...

Cena 174,00 zł
  • Nowy