Restylane

Restylane to żel kwasu hialuronowego oparty na technologii NASHA, której unikalną cechą jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Restylane firmy Galderma hamuje rozpad kolagenu, przyczyniając się tym do poprawy wyglądu skóry, stymuluje również produkcję nowego kolagenu w skórze. Zabieg z zastosowaniem Restylane natychmiastowo koryguje skutki starzenia. Pozwala na swobodne kształtowanie twarzy niezależnie od wieku. Przywraca jędrność i objętość ust, zwiększa gładkość i elastyczność skóry oraz poprawia naturalny kontur twarzy.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Restylane® 1x1 ml

Wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do korekcji zmarszczek i bruzd średniej głębokości.

Cena 306,00 zł

Restylane® Lyft Lidocaine 1x1 ml

Dawniej Restylane Perlane - wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do niwelowania głębszych zmarszczek i fałd, poprawy konturu twarzy i zabiegów wolumetrycznych. Zapewnia efekt liftingu. Dodatek lidokainy zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Cena 395,00 zł

Restylane® Lidocaine 1x1 ml

Wypełniacz na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do korekcji zmarszczek i bruzd średniej głębokości.

Cena 320,00 zł