Stylage

Stylage to gama produktów firmy Vivacy opartych na technologii IPN-like, zapewniającej unikalną elastyczność produktu. Dzięki niej z łatwością można wypełnić głębokie zmarszczki lub wykonać korekcję w obrębie grubszej skóry. Technologia IPN-like wykorzystywana w produktach linii Stylage gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas zabiegu oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Stylage oferuje preparaty dostosowane do różnych potrzeb; produkty do naturalnej korekcji ust, do wypełniania i wygładzania zmarszczek, do przywracania i nadawania objętości oraz do nawilżania skóry i działania antyoksydacyjnego.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Stylage® M 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 455,00 zł

Stylage® L 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 415,00 zł Cena podstawowa 510,00 zł
  • -95,00 zł
  • - 95,00 zł

Stylage® M Lidocaine 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy.

Cena 437,00 zł

Stylage® L Lidocaine 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem...

Cena 520,00 zł

Stylage® L 1x1 ml

wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 209,00 zł Cena podstawowa 339,00 zł
  • -130,00 zł
  • - 130,00 zł

Stylage® M Lidocaine Bi-Soft 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy....

Cena 480,00 zł

Stylage® M BISOFT 2x1ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Innowacyjna i opatentowana technologia strzykawek...

Cena 449,00 zł