Stylage

Stylage to gama produktów firmy Vivacy opartych na technologii IPN-like, zapewniającej unikalną elastyczność produktu. Dzięki niej z łatwością można wypełnić głębokie zmarszczki lub wykonać korekcję w obrębie grubszej skóry. Technologia IPN-like wykorzystywana w produktach linii Stylage gwarantuje spoistość kwasu hialuronowego podczas zabiegu oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Stylage oferuje preparaty dostosowane do różnych potrzeb; produkty do naturalnej korekcji ust, do wypełniania i wygładzania zmarszczek, do przywracania i nadawania objętości oraz do nawilżania skóry i działania antyoksydacyjnego.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Stylage® S 2x0,8 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego i mannitolu przeznaczony do korekcji drobnych, powierzchownych zmarszczek lub delikatnej korekcji ust.

Cena 380,00 zł

Stylage® M 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 455,00 zł

Stylage® L 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Cena 520,00 zł

Stylage® Special Lips 1x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do modelowania i odtworzenia konturu ust, zwiększenia objętości oraz korekcji ich dysproporcji, wygładzeniu zmarszczek wokół ust, nawilżeniu czerwieni wargowej.

Cena 286,00 zł

Stylage® M Lidocaine 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy.

Cena 437,00 zł

Stylage® L Lidocaine 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych. Może być stosowany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem...

Cena 520,00 zł

Stylage® S 1x0,8 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego i mannitolu przeznaczony do korekcji drobnych, powierzchownych zmarszczek lub delikatnej korekcji ust.

Cena 195,00 zł

Stylage® M Lidocaine Bi-Soft 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy....

Cena 449,00 zł Cena podstawowa 480,00 zł
  • -31,00 zł
  • - 31,00 zł

Stylage® M BISOFT 2x1ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany do wypełnienia zmarszczek średnich i głębokich oraz do modelowania konturu i powiększania ust. Może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni. Innowacyjna i opatentowana technologia strzykawek...

Cena 439,00 zł Cena podstawowa 480,00 zł
  • -41,00 zł
  • - 41,00 zł