Teosyal

Teosyal to seria wypełniaczy należących do Teoxane Laboratories- gama szwajcarskich produktów kosmetycznych, przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Żele Teosyal powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Specjalna receptura oraz innowacyjne metody produkcji pozwalają na obecność w produkcie jednofazowego kwasu hialuronowego w jednym z najwyższych dostępnych na rynku stężeń. Produkty serii Teosyal występują w różnych stężeniach, dobiera się je indywidualnie, zależnie od specyfiki skóry oraz oczekiwanego efektu.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Teosyal® Puresense Kiss 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania konturu ust i zwiększania ich objętości oraz do korekcji średnich i głębokich zmarszczek w kącikach ust. Z dodatkiem środka znieczulającego - Lidokainy.

Cena 600,00 zł

Teosyal® Puresense Redensity I 2x1ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, antyoksydantów i minerałów, przeznaczony do korekcji drobnych linii i zmarszczek. Z dodatkiem środka znieczulającego – Lidokainy.

Cena 310,00 zł Cena podstawowa 320,00 zł
  • -10,00 zł
  • - 10,00 zł

Teosyal® Puresense Redensity I 1x3ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, antyoksydantów i minerałów, przeznaczony do korekcji drobnych linii i zmarszczek. Z dodatkiem środka znieczulającego – Lidokainy.

Cena 360,00 zł

Teosyal® Puresense Redensity II 2x1 ml

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, antyoksydantów i minerałów, przeznaczony do wypełniania delikatnych powierzchniowych zmarszczek, niwelowania cieni pod oczami oraz korekcji delikatnej skóry w okolicach oczu. Z dodatkiem środka znieczulającego – Lidokainy.

Cena 595,00 zł Cena podstawowa 600,00 zł
  • -5,00 zł
  • - 5,00 zł

Teosyal® PS Kiss 1x1 ml

wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania konturu ust i zwiększania ich objętości, oraz do korekcji średnich i głębokich zmarszczek w kącikach ust.

Cena 310,00 zł

Teosyal® Puresense Redensity I 1x1ml

wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, antyoksydantów i minerałów, przeznaczony do korekcji drobnych linii i zmarszczek. Z dodatkiem środka znieczulającego – Lidokainy.

Cena 165,00 zł

Teosyal® Puresense Redensity II 1x1 ml

wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego wzbogacony o kompleks aminokwasów, antyoksydantów i minerałów, przeznaczony do wypełniania delikatnych powierzchniowych zmarszczek, niwelowania cieni pod oczami oraz korekcji delikatnej skóry w okolicach oczu. Z dodatkiem środka znieczulającego – Lidokainy.

Cena 350,00 zł