Neauvia

Linia Neauvia Organic oferuje organiczne produkty wypełniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Do produkcji linii Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus Subtilis. Efekty stosowania preparatów z linii Neauvia Organic utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy.

Neauvia Organic Intense z najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego, podawany podskórnie w okolice intymne, wierzch stóp i dłoni, stosowany jest głównie w celu poprawy jakości skóry na twarzy, ale także płatkach uszu czy ustach. Neauvia Intense zapewnia fantastyczny efekt objętościowy, kształtujący miejsce zastrzyku w naturalny sposób. Dzięki unikalnym właściwościom reologicznym Neauvia Intense cechuje wysoki stopień adaptacji w tkance, ułatwiający osiągnięcie pożądanych rezultatów. Neauvia Intense nadaje się zarówno do wypełniania tkanek i modelowania objętościowego, jak i poprawy nawilżenia oraz napięcia skóry, szczególnie na twarzy, ale także płatków uszu, ust, dłoni, wierzchów stóp i części intymnych.

Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Mezoterapia z zastosowaniem Neauvia Hydro Deluxe przynosi rewelacyjne efekty w postaci kompleksowego odświeżenia skóry. Już po pierwszej aplikacji preparatu Neauvia Hydro Deluxe widoczny jest wzrost napięcia i nawilżenia - twarz odzyskuje blask, świeżość i zdrowy wygląd

Aktywne filtry