PRX-T®33

PRX-T®33 laboratorium WIQO to produkt do nieablacyjnej stymulacji chemicznej skóry właściwej. Peeling medyczny PRX-T33 został opracowany przez dr Rossanę Castellana. Składa się z TCA 33%( kwasu trójchlorooctowego), kwasu kojowego 5% i wody utlenionej w niskim stężeniu. Oryginalna formuła. PRX-T® 33 gwarantuje silną rewitalizację skóry bez igieł, bez złuszczania. To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała.

TCA stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, kwas kojowy ma działanie rozjaśniające, H2O2 (nadtlenek wodoru) działa poprzez modulację agresywności TCA oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry.

Niesamowite właściwości tego preparatu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień.

Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry. Zabieg preparatem PRX-T®33 jest wskazany w przypadkach utraty napięcia skóry twarzy i ciała, dla ujędrnienie skóry dekoltu, redukcji blizn zanikowych np. po trądziku i ospie wietrznej, rozstępów Wspomaga leczenie przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej.

Czytaj więcej

Aktywne filtry