Sunekos

Sunekos to nowy wymiar leczenia przeciwstarzeniowego. To unikalny zabieg iniekcyjny wspomagający naturalną regenerację skóry. SUNEKOS to opatentowane połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które synergicznie stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej (ECM). Preparaty wspomagają produkcję zarówno nowego kolagenu, jak i elastyny – głównych elementów strukturalnych ECM. Istnieją 2 linie produktu: Sunekos 200 (dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone.

Zawarty w Sunekos 200 małocząsteczkowy kwas hialuronowy o masie 200 kDa ma silne działanie pobudzające. Oznacza to, że poprzez oddziaływanie na receptory ściany komórkowej stymuluje aktywność fibroblastów. Natomiast obecny w Sunekos 1200 wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy o masie 1200 kDa pozwala na stworzenie „rusztowania” do zastosowania Sunekos 200 w przypadku skóry przesuszonej, będącej w zaawansowanym procesie Photo-Aging. Do syntezy nowego kolagenu niezbędne są, zawarte w Sunekos, 4 aminokwasy: glicyna, L-prolina, L-lizyna i L-Leucyna, natomiast za tworzenie włókien elastynowych odpowiedzialne są L-walina i L-alanina. To niespotykane dotąd wielokierunkowym działanie terapii Sunekos zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie zarówno głębokich jak i powierzchownych warstw, naturalny efekt wolumetryczny, wygładzenie drobnych zmarszczek, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Ponadto rozświetla, poprawia teksturę i koloryt oraz przywraca utracony blask. Terapia Sunekos zalecana jest pacjentom w każdym wieku zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Preparat Sunekos 200 jest wyjątkowo skuteczny w zabiegach regeneracyjnych skóry, zwłaszcza w tak trudnej do leczenia okolicy oczu, a nawet samych powiek.

Czytaj więcej

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Sunekos 1200

Nowoczesny preparat do mezoterapii; opatentowany innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej - połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Preparat przeznaczony dla pacjentów z wyraźnymi oznakami starzenia oraz do terapii łączonych.

Cena 390,00 zł

Sunekos 200

Nowoczesny preparat do mezoterapii; opatentowany innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej - połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów.

Cena 374,00 zł