Aquashine

Czym jest aquashine?

Aquashine to innowacyjna seria preparatów do głębokiej mezoterapii koreańskiej firmy Caregen. Produkty Aquashine wzbogacone są o wyjątkowy kompleks peptydów biomedycznych - aktywnych białek. Związki te są całkowicie bezpieczne dla pacjenta i nie powodują uczuleń. Efektem kompleksowego działania preparatów Aquashine jest nie tylko nawilżenie skóry i dostarczenie komórkom składników budulcowych, ale również redukcja oznaków starzenia, takich jak zmarszczki czy przebarwienia. W ofercie dostępne są Aquashine, Aquashine BR, oraz Aquashine BTX.

Aquashine - peptydowa rewitalizacja

Aquashine to preparat który zapewnia skórze głębokie nawilżenie. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawiona elastyczność. Dodatkowo, Aquashine stymuluje proces syntezy który wpływa na napięcie i jędrność skóry. Dzięki stymulacji procesów naprawczych maksymalizowana jest proliferacja komórkowa odpowiadająca za rewitalizację przesuszonego naskórka.

Aquashine BTX - redukcja zmarszczek mimicznych

Aquashine BTX to terapia skupiona przede wszystkim na redukcji zmarszczek mimicznych, poprzez ich rozluźnienie i zmniejszenie napięcia. Efekt ten uzyskany jest dzięki obecności unikalnych peptydów biomimetycznych w formule produktu. Ten innowacyjny preparat redukuje również pozostałe rodzaje zmarszczek. Poprawia ogólną kondycję skóry, nadając jej blask i jędrność. W celu uzyskania najlepszego efektu, zaleca się wykonanie 2-3 takich zabiegów w kilkutygodniowych odstępach.

Aquashine BR - rozjaśnienie i regeneracja

Ten produkt stosowany jest do zmęczonej, suchej i pozbawionej blasku skóry. Umożliwia to proces proliferacji komórkowej. Redukuje wszelkie niedoskonałości takie jak przebarwienia, plamy starcze, piegi. Działa również prewencyjnie-zapobiega procesowi nadmiernej hiperpigmentacji. Dzięki wysokiej zawartości czystego kwasu hialuronowego, odżywia i nawilża skórę pozostawiając ją jędrną i pełną blasku.

Czytaj więcej

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Aquashine BR 2x2ml

Preparat do głębokiej mezoterapii z aktywnym kompleksem peptydowym, rozjaśniający skórę, zapobiegający powstawaniu przebarwień oraz rozświetlający, poprawiający elastyczność skóry.

Cena 355,00 zł

Aquashine Soft Filler 2x2ml

Wyjątkowy produkt do głębokiej mezoterapii, rekomendowany w korekcji zmarszczek i terapiach rewitalizacji zmęczonej i przesuszonej skóry.

Cena 299,00 zł

Aquashine PTX 2x2ml

Wypełniacz nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu (dawny Aquashine BTX).

Cena 355,00 zł