Profhilo

Profhilo to produkt zwany molekułą młodości, hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, którego stężenie to aż 64 mg w jednej dawce. Jego podstawową zaletą jest bezpieczeństwo, a także odporność na degradację i migrację. Cząsteczki preparatu Profhilo firmy IBSA mają właściwości biorewitalizujące, biostymulujące, regeneracyjne oraz przywracające rusztowanie skórne. Wszystko to sprawia, że produkt Profhilo znakomicie odmładza, zagęszcza i wzmacnia skórę, przywraca jej elastyczność i sprężystość, wysmukla rysy twarzy, nadaje efekt liftingu oraz przywraca kontur twarzy.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Profhilo® H+L 1x2ml

Unikalny preparat do bioremodelingu przeznaczony do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Zastosowanie Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu aż 64mg gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie i neutralizuje zwiotczenie skóry z...

Cena 432,00 zł

Profhilo® Haenkenium krem 50 ml

Specjalistyczny krem przeciwutleniający z efektem anti aging. Produkt łączy kompleks kwasu hialuronowego (HA) z opatentowanym ekstraktem z szałwii haenkei, Haenkenium. Zapewnia wygładzenie, nawilżenie i przywrócenie równowagi skóry podrażnionej zabiegami medycyny estetycznej.

Cena 160,00 zł