Najczęściej kupowane

Jest 129 produktów.

Pokazano 1-12 z 129 pozycji

Dermastabilon 1x5ml

Preparat do lipolizy iniekcyjnej  - zabiegu trwałej, skutecznej i niechirurgicznej redukcji lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zawarte w preparacie składniki lipolityczne to deoksycholan sodu w stężeniu 2% oraz fosfatydylocholina w stężeniu 5%.

Cena 34,00 zł

Profhilo® H+L 1x2ml

Unikalny preparat do bioremodelingu przeznaczony do przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Zastosowanie Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu aż 64mg gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie i neutralizuje zwiotczenie skóry z...

Cena 477,00 zł

Jalupro® 2x3 ml

Preparat do mezoterapii z kwasem hialuronowym i kompleksem aminokwasowym przeznaczony do szybkiej i efektywnej regeneracji skóry, stosowany również jako uzupełnienie terapii inwazyjnych.

Cena 255,00 zł

PQ Age Evolution 1x3ml

Preparat do biorewitalizacji skóry aplikowany metodą nieinwazyjną - bezigłową. Skuteczny w ujędrnianiu, likwidowaniu niewielkich defektów skórnych, opóźnia efekty starzenia, delikatnie liftinguje skórę.

Cena 79,00 zł

Lumi Eyes 1x1ml

Stymulator tkankowy przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez z efektem wypełnienia ale bez skutków ubocznych w postaci grudek  czy obrzęku limfatycznego.

Cena 175,00 zł

Cytocare® 532 1x5ml

Specjalnie zbilansowany, intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek. HA 32mg.

Cena 87,00 zł

Ejal 40 1x2ml

Innowacyjny preparat bio-rewitalizujący przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej i stymulacji aktywności fibroblastów oraz tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. 40mg kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej...

Cena 146,00 zł

Dermaheal HL (1x5ml)

Mezoterapia skóry głowy. Zmniejsza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia w skórze. Zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia...

Cena 39,00 zł Cena podstawowa 44,00 zł
  • -5,00 zł
  • - 5,00 zł

Pink Glow 1x5ml

Najnowszy koktajl rozjaśniający do mezoterapii - wyrównuje koloryt i odżywia skórę. Zabieg Pink Glow szczególnie polecany jest dla zmęczonej, przebarwionej skóry, świetnie spisuje się przy walce z plamami starczymi, stanami zapalnymi, nierównym kolorycie skóry i melazmą czyli...

Cena 65,00 zł

Electri 0.55% - 1.5ml

Innowacyjny preparat do mezoterapii zawierający bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy. Redermalizacja – innowacja w terapii przeciwstarzeniowej. Profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg z użyciem preparatu może być wykonywany metodą iniekcji lub metodą kaniulową.

Cena 219,00 zł

Linerase 1x100 mg

Nowoczesny preparat do mezoterapii na bazie heterologicznego atelokolagenu typu I, który rekonstruuje i odbudowuję skórę. Przeznaczony do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz zapobiegającej utracie wiotkości skóry, a także terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.

Cena 665,00 zł

BioRePeel Cl3 FND 1x6ml

Preparat do biorewitalizacji skóry aplikowany metodą nieinwazyjną - bezigłową. Dwufazowy peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym. Preparat z kwasem trójchlorooctowym w stężeniu 35%.

Cena 134,00 zł